Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majdanek: Potrącił pieszą i uciekł (aktualizacja)

Utworzony przez kulfon, 30 września 2010 r. o 14:28 Powrót do artykułu
Wszystkim udaje się uciec,to i ten dałdyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzył bo liczy na "operatywność"lubelskiej dochodzeniówki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że złapią tego sk**(prawd. był na zagranicznych blachach,terenówka jakaś). Potrącił kobietę i przywalił w dwa inne samochody na światłach, na moich oczach.. Mam nadzieję,że kobieta szybko wyzdrowieje i nic poważnego jej się nie stało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zerżną "informację?"Kurier od Dziennika czy też Dziennik od Kuriera? Przejeżdżałem tamtędy,gdy policja kierowała ruchem.Na jezdni były rozbite 2 auta......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że zobaczysz na godziny dodania i będziesz znał odpowiedź na swoje pytanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam jak policja trzymała tych trzech łebków na wspólnej przy rozbitym samochodzie. Zwykłe cwaniaczki i dresiki w czapeczkach, mistrzowie kierownicy hehe. Bardzo gestykulowali rękami, takie kozaki, że nikt sie nie chciał przyznać do kierowania pojazdem. UWAGA!!! STUDENCIAKI SIE ZJECHALI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałeś kiedyś studenciaka w dresach ? to nie student to obibok bogatego tatusia i mamusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem tą terenówkę jak uciekała, gościu najpierw narobił biogosu a potem jedyneczka i poooooszedł! Myslałem że on zjeżdza na drugi pas żeby nie blokowac ruchu ale nie, ten s**** pojechał jak długi lotniczą! Mam nadzieje, że dostanie bez zawiasów bo należało mu się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takiego pustego łba bodźce docierają z 15 minutowym opóźnieniem. Oczywiście był pewnie telefon do tatusia "TATO KUUPA!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam cham powinien dostać z 5 lat bez warunkowego zawieszenia kary za to co zrobił i pozbawienie dożywotnie prowadzenia każdego pojazdu jaki jest dostępny szkoda tylko że nie wiem kto to jest???? a kobieta z wypadku leży w szpitalu jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo z tego co powiedzieli lekarze. Rodzina poszkodowanej jest w wielkim szoku tak samo jak i poszkodowana. Poszkodowana ma liczne obrażenia nie zagrażające życiu. Pielgrzym00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...