Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek kupuje nowe samochody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2017 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Mojściewy ! Sosnowski, a furmanką to nie łaska się przejechać ? Na ludowo ! Ja wójt wam to mówię, to wierzcie ! Cie choroba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupe se beda grzaly za moja kase chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda sztuka rozbita przez pisowca była pewnie ze 4 razy droższa niż te razem wzięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrabiostwo!za pieniądze podatnika!a na rowery!pobudowano tyle ścieżek!i to jakie wymagania!bagażnik?pewnie ze wsi wałówkę będą wozić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej 2-litrowe silniki na benzynę o mocy 160 kW ??? Po co im samochody z taką mocą i benzynowe - będą chlały jak smoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojściewy ! Sosnowski, a furmanką to nie łaska się przejechać ? Na ludowo ! Ja wójt wam to mówię, to wierzcie ! Cie choroba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marszałkowski ZSL PO będzie jeździł ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marnotrawstwo pieniędzy 120 KW w zupełności by wystarczyło z naddatkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z opisu wychodzi na skodę superb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak urzędnicy dołożyli ze swoich kieszeni do aut których będą używali na codzień nie tylko w służbowych wojażach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkowo kolor zgniłej zieleni proponuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmozjady do roboty by się wzięli, limuzyn się zachciało a taksówką nie łaska podjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliżają się wybory samorządowe i PSL musi czymś jeżdzić.Czy w tak pojemnym bagazbiku bedzie można z pól zwozić siano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kupują Pisowscy następcy beda mieli czym jeździć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praktyka jest taka że najpierw dogadują się z dilerem konsultując z nim czym dysponuje a potem piszą przetargi. Po co marszałkowi podgrzewane siedzenie nie wiem. A tak wielki bagażnik pewnie ma służyć na prezenty od petentów i by wozić walizki rodziny na wczasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak , trzeba zadbać o pierdzące części ciała aby hemoroidy miał się dobrze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIKWIDOWAĆ TE ROZPASANE TOWARZYSTWO Z URZĘDÓW MARSZAŁKOWSKICH ,A NIE KUPOWAĆ ZA PODATNIKA PIENIĄDZE SAMOCHODY.PIENIĄDZE POTRZEBNE SĄ NA CHORE DZIECI,EMERYTÓW,RENCISTÓW,DLA SZPITALI.ONI SERWÓJĄ SOBIE WYGODY.MOŻE JESZCZE ŻEBY BYŁA SAUNA W SAMOCHODZIE ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tarpanym nie łaska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ NIE ZMARZNĄ D--Y URZĘDASOM,A MOC SILNIKA MUSI BYĆ ODPOWIEDNIA ABY NOTORYCZNIE PRZEKRACZAĆ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj widziałem na ul. Boh. Monte Cassino jak policyjny radiowóz czekał około 2 godz na pomoc drogową. Zgadnijcie po co dzielna policja wezwała pomoc drogową. Wezwali ich żeby im koło dopompować, nawet kapcia nie mieli - ZGROZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...