Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ulica Skibińskiego / czy Skibińska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu jeździliśmy na Skibińską udzielać bezpłatnych porad prawnych jako studenci prawa. Powiem szczerze, że takiej dzielnicy to w życiu nie widziałem. Strach było się tam pokazywać już o 17, nie wiadomo kto mógł wyskoczyć z bramy. Szkoda tylko tych dzieci pozostawionych bez opieki. Reasumując na Skibińskiej, biłgorajskiej i łęczyńskiej to chyba nie ma osoby bez wyroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na ul. Skibińskiego tylko Skibińskiej. Nie wiem gdzie ta ulica się znajduje ale ponad 10 lat temu mojemu synowi zabrał pieniądze chłopak, który również mieszkał na ul. Skibińskiej. Dlatego lepiej tam się nie pokazywać i nie wiedzieć gdzie taka ulica. Fajni ludzie tam mieszkają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie te babki co sępią kase na parkingu pod tesco?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochany dzienniku nie ulica Skibińskiego tylko ULICA SKIBIŃSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ale historia w sam raz do kawy i paczka. zamiast pomagac troche takim ludziom to wsadza sie ich do wiezienia za kradziez pradu... co to zmieni czy ich podejscie do zycia? lepiej gdyby zamiast palcic za jej utrzymanie w wiezieniu dac jej te pieniadze do reki przynajmniej placila by za prad i nie napadala przechodniow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee chyba sam/sama nie wierzysz w to co piszesz
lepiej gdyby zamiast palcic za jej utrzymanie w wiezieniu dac jej te pieniadze do reki przynajmniej placila by za prad i nie napadala przechodniow.
tacy ludzie nie będą płacić rachunków, mają ważniejsz3e bieżące wydatki, napadanie przechodniów jest tylko środkiem w osiągnięciu celu, ale masz racje wsadzać do więzienie i utrzymywać takich darmozjadów to tez błąd, powinni być wysyłani do ciężkiej roboty, nawet najbardziej niepotrzebnej ale do roboty, wtedy odechciałoby się im takich numerów i żeby nie było nie jestem za PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysterylizować wszystkie trzy bo urodzą następne pokolenie bandytów i złodzei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd dziennik bierze reporterów , nie ma ulicy "Skibińskiego " w Lublinie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
t napisał:
eee chyba sam/sama nie wierzysz w to co piszesztacy ludzie nie będą płacić rachunków, mają ważniejsz3e bieżące wydatki, napadanie przechodniów jest tylko środkiem w osiągnięciu celu, ale masz racje wsadzać do więzienie i utrzymywać takich darmozjadów to tez błąd, powinni być wysyłani do ciężkiej roboty, nawet najbardziej niepotrzebnej ale do roboty, wtedy odechciałoby się im takich numerówi żeby nie było nie jestem za PiS
co jak co ale przynajmniej mialby kto zbudowac te "sieć" autostrad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkałam na skibinskiej do 8 roku zycia. teraz jestem terapeuta rodzinnym, moj kolega ktory tam mieszkal jest prawnikiem, i reszta kolezanek z dziecinstwa pokonczyla studia. kiedys mieszkali tam ludzie normalni, zwyczajni, ktorzy marzyli by sie stamtad wyprowadzic. owszem, byly tam rodziny cyganow, braci kucharskich i innych elementow, ale nikt nas tam nie ruszyl, bo bylismy stamtad. od czasu wyprowadzki czyli od kilkunastu lat nie bylam tam i za chiny bym nie poszla. MASAKRA! ostatnio przeciez byl artykuł w ogolnopolskiej prasie o kolesiu, ktory przez miesiac ukrywal sie na skibinskiej przed policja i robil kupe do sloikow i workow, wiec jak policjanci weszli w koncu to od razu wyszli. ok 100kg łajna. wczesniej jakies morderstwa, pobicia, tez na skibinskiej. wszystko co najgorsze to skibinska. teraz to tylko margines tam mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...