Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto oddaje kamienicę przyszłym sędziom

Utworzony przez picmajster, 26 sierpnia 2008 r. o 21:40 Powrót do artykułu
właśnie liczyłem na taki rozwój wydarzeń jest klient na krakowskie a po cukrowni scenariusz jest taki najpierw przejmi miasto, żeby nie było dymu że ktoś wykończył cukrownię lubelska dla własnego interesu drugi krok to miasto ogłosi konkurs na zagospodarowanie terenu ...wygra na przykład cypryjska spółka która wybuduje hotele i burdele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia kołem się toczy.Kiedyś Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu a teraz Międzynarodowa Szkoła Sędziowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że miasto rozsądnie zagospodaruje tereny po cukrowni, najlepiej by było budynki cukrowni przerobić na lofty lub biurowce a reszta dla kultury czy rekreacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko na terenie przy Krochmalnej nie powstał kolejny wielkopowierzchniowy punkt handlowy lub "sypialnia" , bo juz jakieś biuro nieruchomości ma chęć postawić tam blokowisko. Powinny tam powstać jakieś firmy np. mała produkcja lub siedziby firm usługowych, a w części można wybudować duży porządny basen lub aquapark.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...