Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto płaci, bo brakuje lokali socjalnych. Rekordowa suma odszkodowań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2016 r. o 21:45 Powrót do artykułu
no i po co się zarzynać na 30-40 letni kredyt, wystarczy wynająć mieszkanie i nie płacić, wtedy miast da za darmo socjal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest LAL? Zebrał już pieniądze dla eksmitowanych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawnośc polityczna i socjal zabija europe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie płaci nie mało !!!!! 540 tyś / 1033 mieszkań = ok 522 zł rocznie za jedno mieszkanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest paranoja. Jeżeli jakiś kamienicznik chce eksmitować lokatorów, to powinien im sam zapewnić lokalmzastępczy, a nie żądać czegokolwiek od miasta, za nasze pieniądze z podatków. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinien im nic zapewniac. A kto mi zapewni ladne mieszkanie, samochod i wakacje 2 razy w roku? Dobry z ciebie socjalista. A do roboty lenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu wlasciciel mieszkania mialby zapewniac mieszkanei gosciu z 22.39 . Mieszkanie jest jego własnością. Nie płacą to wypad i tyle. Jeśli mają na chlanie to niech placa mu a nie to nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że powinniśmy pójść dalej w otaczaniu troskliwą opieką wszystkich eksmitowanych z powodu niepłacenia czynszu, opłat mieszkaniowych, picia alkoholu, nic nierobienia, braku chęci do wszelkiej pracy, pieniactwa, etc, i wybudować dla nich kilka apartamentowców w pobliżu centrum, żeby im w ten sposób wynagrodzić wszelkie doznane krzywdy od tych, którzy czegokolwiek od nich chcą, a czynszu i pracy w szczególności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNK - czyli UM Lublin eksmitował do Ryk ca 80 lokatorów Gminy i opędzlował zabrane mieszkania i co. A no nasuwa się pytanko? Kto zgarnął finans za opylone lokale Gminy? Może hodakowy Prokurator ( co tak broniłł Januśka za spęd czy kiblu na PL. Litewskim podcas kampanii Kaczora ) wyjaśni Lublinianom sprawę i weżmie za d.... Tych co tak "rzundzą" finansami Gminy. Jak śpiewała Stenia Kozłowska? " Daj daj daj nie odmawiaj daj. Dał i POszło do kieszeni czy do kasy Gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wsadziło właścicielom lokali lokatorów i co. Jedni bulili co m-c to OK. Ale masa nie płaciła ba nawet nie chciała skorzystać z uzyskania dodatku mieszkaniowego bo miała czyjąś własność w nosie. Kiedyś mamie do Jej domku Gmina wsadziła lokatorów . Ci nie płacili i... Okazało się, że właściciel lokali musi płacić do Urzędu Skarbowego co n-c podatek za czynsz należny za wynajem lokali. Jak płacić podatek jak okatorzy nie płacą? Otóż US nalicza podatek ześrednie stawki za metr kw. i już. Właściciel ma bulić i już. Na zapytanie szefowej od podatków w US jak mam płacić jak lokator nie buli już kilka lat? Zmienić lokatorów odpowiedziała Pani z US. A podatek za frajer trzeba płacić i już. Czyli masz GWno a nie własność jak władza i lokatorzy mają Cię w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uważam, że powinniśmy pójść dalej w otaczaniu troskliwą opieką wszystkich eksmitowanych z powodu niepłacenia czynszu, opłat mieszkaniowych, picia alkoholu, nic nierobienia, braku chęci do wszelkiej pracy, pieniactwa, etc, i wybudować dla nich kilka apartamentowców w pobliżu centrum, żeby im w ten sposób wynagrodzić wszelkie doznane krzywdy od tych, którzy czegokolwiek od nich chcą, a czynszu i pracy w szczególności.
masz rację, dodaj do tego jeszcze, że co niektórzy dostają  na chlanie 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miasto wsadziło właścicielom lokali lokatorów i co. Jedni bulili co m-c to OK. Ale masa nie płaciła ba nawet nie chciała skorzystać z uzyskania dodatku mieszkaniowego bo miała czyjąś własność w nosie. Kiedyś mamie do Jej domku Gmina wsadziła lokatorów . Ci nie płacili i... Okazało się, że właściciel lokali musi płacić do Urzędu Skarbowego co n-c podatek za czynsz należny za wynajem lokali. Jak płacić podatek jak okatorzy nie płacą? Otóż US nalicza podatek ześrednie stawki za metr kw. i już. Właściciel ma bulić i już. Na zapytanie szefowej od podatków w  US jak mam płacić jak lokator nie buli już kilka lat? Zmienić lokatorów odpowiedziała Pani z US. A podatek za frajer trzeba płacić i już. Czyli masz GWno a nie własność jak władza i lokatorzy mają Cię w d....
u nas nie ma żadnej własości, chcę wyciąć drzewo na działce pod budowe domu, nie owlno mi, mam mieszkać pod mostem a o ścięcie mam prosić jaśnie państwo z rządu o pozwolenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc miasta jest za mała.Jest 500+ może więc też "czynsz+" dla tych co nie chcą płacić bo i czemu kiedy płacą za nich inni.Każdy powinien zadbać o to by mieć gdzie mieszkać sam.Powinien też płacić czynsz.Komuna skończyła się w 1989roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pomoc miasta jest za mała.Jest 500+ może więc też "czynsz+"  dla tych co nie chcą płacić bo i czemu kiedy płacą za nich inni.Każdy powinien zadbać o to by mieć gdzie mieszkać sam.Powinien też płacić czynsz.Komuna skończyła się w 1989roku.
masz racje, ja  jestem za tym, że oprócz 500+ czynszu  miasto winno wyremontować  im mieszkanie i do tego zakupić porzadne meble z wyższej półki w tym leeganckie łoże po to aby po pijaku się pieprzyć i rozmnażać dla 500+, a jeszcze jak zrobią chore dziecko po pijaku to teraz dodatkowo dostaną 4 tysiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie robic, nie miec zmartwien, zimno piwko za 500 plus pic a w wyborach zagłosować i tak dalej sobie zyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duda czyni cuda napisał:
nic nie robic, nie miec zmartwien, zimno piwko za 500 plus pic a w wyborach zagłosować i tak dalej sobie zyc.
oto do czego doprowadziły nas cholerne solidaruchy z lat 80, oby bolek z tymi poplecvznikami odpokutował krzywdę nas pracujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...