Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za brednie !!! Milmeks żadnymi poleconymi nic nie wysyła- przychodzą zwykłe listy in Postem .  Kłamią , nie odpowiadają na reklamacje- technik do mnie już jedzie ponad 50 dni do wadliwego sprzętu. ( router). Druga sprawa że odłączanie sygnału trwa od grudnia , a nie tylko w styczniu. Dat przywrócenia internetu podawane były przynajmniej 4. Ta wypowiedź to jawna kpina z użytkowników. Już UKE szykuje kontrole. A co z sytuacją niespłacania kredytów i ciąganie użytkowników przez Banki z wezwaniami do zapłaty. Jakoś dziennikarzu nie wykazałeś się wnikliowścią . Takie gadki jak w artykule to ja słysze od listopada- "internet będzie "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w ogóle kto udzielił DW takich obszernych wywiadów ? Kto to jest "milmex"?? Czyje to słowa? w jakim komentarzu bo ani korespondencji nie odbierają ani nie odpowiadają na maile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam , zadnych pism poleconych nie otrzymałem , kłamią jak z nut ,mydlą,, bo nuż na gardle mają ,,niech się meilowo nie wypowiadają , tylko niech sę wypowiedzą przed kamerą żeby wszyscy poszkodowani ich wysuchali , oczywiście jak jeszcze mają odwagę???/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z powodu modernizacji pozamykali swoje punkty, pozwalniali pracowników i nie płacą im od kilku miesięcy ?? Bez jaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ćwok zieleniak to pisał. Pojęcia nie ma o sprawie. Milmex zapodał sponsorowany artykuł by zmamić poszkodowanych. Śmiech na sali ta firma pada na pysk a kasa już dawno spompowania. Śmiech na sali. Dziennik polityczny się powinniście nazywać! Zbadajcie lepiej KRS. Kto tam, siedzi w zarządzie. Przecie to polityczny przewał jak trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekompensata - dodatkowy miesiąc za darmo - kpina!!! W tym momencie mam do spłaty 263zł łącznie za grudzień i stuczeń wraz z odsetkami. Muszę zacząć spłacać sam, gdyż pomimo obietnić spłaty do końca stycznia firma nic z tym nie robi, a ja w najbliższym czasie będę miał komornika na karku i wypowiedziany kredyt. Ja nawet nie oczekuję żadnych rekompensat tylko, żeby był internet i nastąpiła w końcu spłata kredytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalne zarabianie w sieci, szczegóły: http://dolarek.ulinks.net  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, ze kpina, punkt obsługi klienta jest od dawna zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wladze Sosnowca pozwalają funkcjonować takim "inwestorom" jak Węglopex, Józef Jędruch, Cameron Private Investment etc.! Pracownicy od roku nie otrzymują wynagrodzenia, a firma Milmex nie płaci za nich ZUSu ani innych składek!!! Inspekcja Pracy ma to totalnie gdzieś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...