Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Pitera chce, by radny Więckowski stracił mandat w Radzie Miasta

Utworzony przez antykmcross, 20 października 2009 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Nik się nie pyta czy zarobił czy stracił- złamał prawo korzystając z mienia komunalnego będąc radnym i prowadząc działalność gospodarczą, każdy kto zagłosuje za zostawieniem mu mandatu może się zabierać razem z nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast zastanawiam się nad tym czy zasadnym jest utrzymywanie urzędu Julii Pitery z pieniędzy podatnika?.Ten bezproduktywny twór niewiadomo czemu służy,natomiast wiadomo komu służy(nawet jeżeli nic nie robi) i pewnie nie jest to obywatel RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przetrzebić ten plebs z ratusza, począwszy od Fica, Wasilewskiego, Piątka i Więckowskiego. Większej bandy lejacej z ludzi i mających gdzieś swoich wyborców dawno nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Ja natomiast zastanawiam się nad tym czy zasadnym jest utrzymywanie urzędu Julii Pitery z pieniędzy podatnika?.Ten bezproduktywny twór niewiadomo czemu służy,natomiast wiadomo komu służy(nawet jeżeli nic nie robi) i pewnie nie jest to obywatel RP.
Porównaj Pan sprawę : Pani Hany WAŁC Prezydenta Miasta W-wy i Pana Więckowskiego radnego Miasta Lublin. Pani Wałc wg sądu nie złamała prawa i została uniewinionna . Trybunal Konstytucyjny w tej samej sprawie wydał jak to ostanio ( w TK przważają sędziowie z dawnej UW ) wyrok Salomonowy, że prawo zostało złamane ale nie adekwatnie do utraty stanowiska Prezydenta W-wy. Czyli wyrok Salomonowy - złamała prawo ale dalej jest Prezydentem. Pytam się sprawiedliwych z PO - gdzie była Pani PICERA gdy Jej koleżanka z tej samej parti zlamała prawo? Chyba spała jak w wielu sprawach gdy dotyczyły PO. A jaką aktywność przejawia w sprawie zwykłego radnego. Czy spadła Jej opaska z oczu czy majtki z tyłka. Na to pytanie odpowiedz Pan sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykmcross napisał:
Nik się nie pyta czy zarobił czy stracił- złamał prawo korzystając z mienia komunalnego będąc radnym i prowadząc działalność gospodarczą, każdy kto zagłosuje za zostawieniem mu mandatu może się zabierać razem z nim.
Ja tu nie widzę żadnego łamania prawa tylko zwykłą nagonkę na ludzi, którzy z niczego zrobili i prowadzą klub szczycący się tytułami Mistrza Polski. Robicie larum, że Miasto wydało na klub Panów: Piątka i Więckowskiego ca 600 tysPLN przez kilka lat. Na rok przeciętnie 150 - 200ty. PLN. A ile miasto wydało na takie kluby jak : Motor Lublin i Klub żużlowy ( nawet nie znam nazwy). Motor gra ogony w II lidze ( niby to jest I liga ale wg mnie tak jest bo wytarto gumką jedną kreskę ) a forsa na ten klub idzie. Ile milionów wydano na klub żużlowy występujący w najniższej jaka jest w Polsce liga, z której żadana drużyna nie spadnie bo nie ma już gdzie. Ponadto policzcie ilu rdzennych zawodników występuje w klubie żużlowym a ile w klubie motocrosowym. Typowa nagonka na ludzi, którzy propagują skutecznie Lublin na arenie krajowej i UE. Pani PICERA nie się wężmie za kolegów kryształków ze swojej parti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...