Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To się diabłu udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniewinnić i zaółacić odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zuzanna i Kamil weszli wówczas do rodzinnego domu chłopaka. Zabili jego śpiących rodziców, zadając im po kilkadziesiąt ciosów nożami. Rzeź trwała około godziny." ... psychiatrzy są tu niepotrzebni. Czapa dla obojga. I pochówek pod obsikanym płotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę pokory, cwaniaczku...opinia ci nie pasuje? Pewno dobrze byloby zwalić calkowitą winę na kogoś innego, a ty taki bidulek, nieświadom! Ja cię rozszyfrowałam, jesteś cynicznym, pozbawionym emocji cwaniaczkiem....ale już po tobie! PSYCHOLODZY CIĘ ROZSZYFROWALI....nie miałeś uczuć dla rodziców, inaczej zwyczajnie spuściłbyś glowę i czekał w pokorze na słuszny wyrok, a Kamilek gra w szachy i czyta opinie bieglych.....i tu taka niespodzianka! Normalny morderca! A to sie narobiło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piekła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podłość ludzka nie zna granic.Źle zrobili bardzo żle ale nie nam ich sądzić. Kto z nas jest bez winy? Myślę że każdy z nas ma coś na sumieniu i nie musi to być morderstwo. Więc zachowajcie te złośliwości dla siebie ,oni już zostali ukarani. Drodzy czytelnicy troszke pokory .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi też jest bardzo żal ale tylko Kamila bo widać że bardzo tego żałuje ale niestety czasu już nie cofnie i mam nadzieje że i rodzina mu wybaczy a szczególnie babcia która też bardzo cierpi a Kamil potrzebuje teraz wsparcia od babci bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzyma jego psychika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że cała rodzina potrzebuje wsparcia i dobrego słowa, a nie podłości . To oni muszą sie nauczyć się z tym żyć a my możemy im pomudz dobrym slowem. Myślę że te dzieci już poniosły największą karę jaką mogły dostać . Musza żyć ze świadomością morderstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie 3 komentarze przywracają mi wiarę w człowieka,bo już naprawdę przykro było czytać tych "jedynych sprawiedliwych" Poza tym w artykule jest błąd, ponieważ prokurator mówił o obrońcy Zuzanny,który uznał wyniki badań Kamila za nie w pełni satysfakcjonujące dla jego klientki.Różnica dość istotna.Są dostępne nagrania z wypowiedzią prokuratora dlatego dziwię się tak sporej nierzetelności dziennikarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNA BYC SMIERC ZA SMIERC !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeżeli jesteś tak szlachetnym i prawowitym obywatelem bez skazy to może wykonaj ten wyrok no i wtedy niczym nie będziesz się różnił od nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeżeli jesteś tak szlachetnym i prawowitym obywatelem bez skazy to może wykonaj ten wyrok no i wtedy niczym nie będziesz się różnił od nich
pogadamy o szlachetności jak ktoś ci (odpukać) zabije kogoś z rodziny - zobaczymy czy wtedy będziesz szlachetny i będziesz plótł takie pierdoły .. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że cała rodzina potrzebuje wsparcia i dobrego słowa, a nie podłości . To oni muszą sie nauczyć się z tym żyć a my możemy im pomudz dobrym slowem. Myślę że te dzieci już poniosły największą karę jaką mogły dostać . Musza żyć ze świadomością morderstwa.
wcale nie muszą - w normalnym i prawowitym kraju dostali by karę śmierci i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten chłopak zrobił sobie największą krzywdę jaką tylko mógł zabił własnych rodziców i co dla niego najgorsze nie może tego odkręcić a jak myślicie kto chciałby wykonać wyrok śmierci kto chciałby mieć ich krew na swouch rękach i czym by sie wtedy różnił od nich tego kata też trzeba było by zabić i tak bez końca śmierć za śmierć. Choć śmierć w tym przypadku była by wybawieńiem dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie muszą - w normalnym i prawowitym kraju dostali by karę śmierci i po problemie.
tylko uważaj, żeby tej kary za debilizm nie wprowadzili, bo jeszcze się załapiesz, normalne kraje są więc tylko w Afryce i kilka w Azji, "prawowite kraje" - że co to niby jest 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nie powinno zdarzyć. Straszna tragedia. Żal wszystkich. Morderstwo, popełnione w rodzinie i do tego przez nastolatka, to nie to samo, co morderstwo obcego człowieka. Absolutnie nie usprawiedliwiam. Żal mi strasznie, że to się stało. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego matka Zuzanny nie zainteresowała się nią. Nie widziała, że dzieje się źle? Jest wspolwinna. Kamil mordując rodziców, wydał wyrok na siebie. Bardzo się o nich wszystkich martwię. To zagubione dzieciaki i nieszczęśliwi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ameryce już dawno by wąchali kwiatki od spodu. Tylko u nas w tym miłosiernym kraju tak się bada, bada i bada latami sprawę jasną jak słońce.. Zadźgali ludzi nożami jak zwierzęta, i co tu się rozprawiać nad takimi miesiącami?! Tysiące analiz, opinii biegłych, mnóstwo wydanej naszej kasy na to z budżetu państwa..... nie szkoda wam funduszy i czasu na te ścierwa? Wystarczyło kupić sznurek za kilka zł. i powiesić na pierwszym drzewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się o nich wszystkich martwię. To zagubione dzieciaki i nieszczęśliwi ludzie.
  Jak dźgali to się nie martwili... a teraz ty jako przedstawicielka miłościwego narodu polskiego, który lituje się nad mordercami martwisz się o nich.... Przez takich jak ty sędziów mamy tyle zbrodni, bo zamiast usuwać morderców ze społeczeństwa tacy jak ty wypuszczacie ich (zawiasy itp kary)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nie powinno zdarzyć. Straszna tragedia. Żal wszystkich. Morderstwo, popełnione w rodzinie i do tego przez nastolatka, to nie to samo, co morderstwo obcego człowieka. Absolutnie nie usprawiedliwiam. Żal mi strasznie, że to się stało. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego matka Zuzanny nie zainteresowała się nią. Nie widziała, że dzieje się źle? Jest wspolwinna. Kamil mordując rodziców, wydał wyrok na siebie. Bardzo się o nich wszystkich martwię. To zagubione dzieciaki i nieszczęśliwi ludzie.
  "Zuzanna i Kamil weszli wówczas do rodzinnego domu chłopaka. Zabili jego śpiących rodziców, zadając im po kilkadziesiąt ciosów nożami. Rzeź trwała około godziny."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę o tej sprawie przestać myśleć jest mi bardzo żal Kamila tylko nie mogę sobie wytłumaczyć jak dał się zmanipulować temu potworowi że zabił i nie pomyślał że to może mieć inne zakończenie jak to o którym mówiła mu ta dziewczyna i że teraz może do końca swoich dni siedzieć w więzieniu zamiast studiować jak jego rówieśnicy miał przecież wszystko a teraz dostaną to jego wujki i ciotka którą znam a do której nie chciał żeby trafił spadek i miał rację ale sąd nie wziął tego pod uwagę ale ja na miejscu spadkobierców zapisałabym jemu bo myślę że on i tak już nie mógł ponieść większej kary od życia ze świadomością że mogło być inaczej imam nadzieję że babcia z wujkiem ze strony mamy dadzą mu szansę i porozmawiają z nim ja bym tak zrobiła i gdybym mieszkała w Lublinie to bym go odwiedziła i zrobiła paczkę żywnościową bo Kamil wygląda strasznie i zawiozłabym mu trochę ubrań niech babcia to przemyśli Papież też wybaczył swojemu zabójcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...