Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagrodzony arcybiskup Wielgus

Utworzony przez Świadek Współczesny, 4 kwietnia 2008 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Zdrajcy chwalą zdrajców. Kłamcy tłumaczą się kłamstwami. Oszczercy oczerniają prawych. Następna czarna karta historii Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak skandal. Oznacza takżw, że kler uważa iż Ojciec Popiełuszko był głupcem, że niczego nie podpisał. To jednak smutno, ze oceny moralne w kościele nie mają żadnego znaczenia, a mnie się wydawało że to najważniejsza rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co sie stało na KUL - u świadczy o tym jak Kościół rzymskokatolicki podchodzi do swojego oczyszczenia. Śmiem sądzić, że podobnie będzie sie działo z problemem pedofilii w jego szeregach. Oskarżony ksiądz dostanie medal, laudację, oklaski i stanie sie nowym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bardzo żle z kościołem w Polsce.Są potrzebne zmiany u władzy i to szybko,bo lada dzien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD MI ....ZA KUL, ZA TYCH KSIĘŻY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam problem z głowy, nie chodzę do faryzeuszy na modły,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary nie będzie dla przeciętnych drani, A lud ofiary złoży nadaremno, Morderców będą grzebać z honorami, Na bruku ulic nędza się wylęgnie. Pomimo wszystko świat trwać będzie nadal - W Słońce i Kłamstwo wierzą ludzie prości. Niedostrzegalna szerzy się zagłada A wszystkie ręce aż lśnią od czystości Handel, jakich nie było, z chciwością się zmaga Na gorycz popytu, na zdradę ceny nie ma Uczynków złych kołysze się waga Zpełnymi krwi szalami obiema Nieistniejące w milczeniu narasta, Aż prezydenci i gwiazd korce bledną Coś się na pewno wydarzy to jasne, Ale nam będzie wtedy wszystko jedno. "Jacek Kaczmarski" Co do tej pory zaoferowało "Towarzystwo z KUL" tym którzy nigdy nie pękli, nie sypali, pieniędzy judaszowych nie brali i na stypendia za granicę nie jeździli. Jednym z wątków sprawy prowadzonej przez SB przeciwko mnie w latach 80 były kontakty z duchownymi. Wystarczyło sprzedać paru i paszport o który przez lata bezskutecznie zabiegałem przynieśliby mi sami. Pewnie gdyb ksiądz Isakowicz robił to samo co odznaczany to by był tez Biskupem albo innym habilitowanym. RZemykow judaszowi wiazac nawet nie jestesci godni - zdrajcy Zasad, Wiary, Kosciola i Ojczyzny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Faryzeusze to wystarczy?Po nich jak po kaczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...