Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpopularniejsze imiona dzieci w woj. lubelskim. Będzie nowy hit wśród dziewczynek?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 sierpnia 2017 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Nie ma Brajana...? To kto teraz będzie lać do basenów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisał ten artykuł, że jest w nim aż tyle baboli? Oczy bolą jak to się czyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, Brajana może nie być, ale jest Alan, a i jakiś Olivier, Vanessa, czy Dżesika też się pewnie znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadając głupie imiona rodzice pokazują że będą traktować swoje dzieci jak zwierzątka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Leonsio i Izaurą? Biedne dzieci, durnych rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżesiki i Brajany to chyba owoce programu 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś ty zacofany.... te dzieci kończą już podstawówkę:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alan czy anal? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hit: Dżesika i Brajanek. To takie typowe Polskie imionka.Dżesika i Brajanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Nikola ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jewgienij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję Felgę i Żetona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy Brajanek, niż Mehmed, czy Muhammad - te ostatnie najpopularniejsze w Skandynawii i w U.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie na Weranda? A dla chłopca Wodomierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Nikola ?
Ni cola, ni pepsi! Jak to zwykłem mówić. Niestety moja kuzynka tak właśnie "skrzywdziła" swoje dziecko. I yeraz 2 rodzinie jest "Ni cola, ni pepsi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pałostaw. Brzmi tak dostojnie ... Wera dla dziewczynki, zdrobniale Wenerka i każdy tatuś będzie spokojny że nikt nie ruszy jak będzie miała lat naście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chermonogilda, Dupowłaz, Farmazon, Montwa, Mordochlap, Pipencja, Hewajstos to imiona moich pociech. 7 razy 500+ i nie muszę chodzić do roboty jak mój sąsiad sierżant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pałostaw. Brzmi tak dostojnie ... Wera dla dziewczynki, zdrobniale Wenerka i każdy tatuś będzie spokojny że nikt nie ruszy jak będzie miała lat naście. Niezłe, poniesło cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i się cieszę że moja Marcelinka ma oryginalne starożytne imię a tu na końcu artykułu że to imię jest w czołówce popularności:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nazywać się mehmed, mieszkać w niemczech i mieć 20 dzieci i brać za to 270.000 tyś. euro zasiłku na miesiąc. wy móc mi ***yć polaczki ze swoim 500 plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...