Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja też mam wagę elektroniczną. Boję się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to to na zdjeciach??????,,,,,,, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha coto jest????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na załączonych zdjęciach widać, że pan Rafał M. posiadał sporą ilość zielonej herbaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mu był przychylny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zielona herbata średniej jakości i waga to podstawa do skazania? Topów tam żadnych nie widać ani innych dragów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele już dawno przestali być elitą społeczeństwa. Niedawno miałem okazję być kierowcą na wycieczce nauczycieli, 90% z nich była tak pijana, ze nie potrafili nawet wysiąść z autobusu, a gdy juz wysiedli z pomocą kolegów, swoje potrzeby zalatwiali na chodniku. Wozę różne wycieczki, ale największy brak kultury obserwuję u nauczycieli i nie jest to tylko moja opinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Pan ma dzieci??? Bo jak ma to np. nastoletniego syna lub córkę to być może kogoś chroni. Nie znam gościa ale jako emerytowany funkcjonariusz policji wiem, że ludzie w tym wieku już raczej nie biorą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoła Narkotyki i Wóda . Poziom jest bardzo  wysoki Kto tam puszcza dzieci  do szkoły chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin  . Ta szkoła powinna mieć herb Kokaina + Butelka Wódy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dyrektor też wciąga nosem ??????????????????  HAHAHAHAHHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo się okażę że Mafia Kolumbijska z carteru z Medelin tam ma swoje układy trzeba sprawdzić kto tam Hiszpańskiego uczy na pewno jest  łącznikiem w handlu . Hhahahahahahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahhahaah Wysocka wciąga koke dobre fakt widać ze jej odjebało??????  na dobre chude to od kokainy i poje***e ???????????? Ciekawe czy tam handlują Ruską Wódą lub spirytus można kupić hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpieczna szkoła broń palną też tam noszą jak na bronksie  Gangsta paradise  kunickiego nieciekawa dzielnica ale żeby w szkole taki syff ale patologia belfry nagrzane i naćpane kto nam dzieci uczy na boga ludzie opamiętajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może tą sodome i gomore powstrzymać, bo to nie jest tak naprawdę śmieszne kto tam jest dyrektorem ??????????????? ze nauczyciel handluję??? jeszcze  może molestują tam dzieci  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga tam na pedagoga to też podejrzany typ byłam raz u niego i też jest jakiś dziwny cudok  uważajcie i sprawdzcie go handluje do spółki na sto procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor na puchę niech go zruchają  na południowej chłopaki,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy nauczyciel, jestem pewien, że w szkole propagował narkotyków, tym bardziej nie handlował nimi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja wypowiedz obraża wszystkich rodziców z tej szkoły. Nie każdy ma kasiore żeby wysłać dzieci do elitarnych szkół. A to nie jest zła szkoła. Narkotyków w niej nie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie można mieć wagi elektronicznej w domu? Koniec świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoła Narkotyki i Wóda . Poziom jest bardzo  wysoki Kto tam puszcza dzieci  do szkoły chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin  . Ta szkoła powinna mieć herb Kokaina + Butelka Wódy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dyrektor też wciąga nosem ??????????????????  HAHAHAHAHHAH
Nie zgadzam się z powyższym komentarzem. Jestem jedną z uczennic tej szkoły. To że jeden nauczyciel został złapany nie oznacza że każdy nauczyciel w tej szkole jest przestępcą. Według mnie ta szkoła nie jest taka zła jak się wydaje i jak większość mówi o tym gimnazjum. Jest wiele innych gorszych szkół, którymi powinni się zająć. ,,Kto tam puszcza dzieci chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin'. W naszej szkole znajdują się osoby bardzo dobrze wychowane. Oczywiście cała ta sytuacja z Panem M. dała naszej szkole bardzo złą opinię. ,,Ta szkoła powinna mieć herb Kokaina + Butelka Wódy''. Ja nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Nie tylko w naszej szkole są lub byli tacy nauczyciele. Dla większości uczniów z naszej szkoły tak myślę było to dość śmieszne. Ponieważ były osoby dość spostrzegawcze które miały z Panem Rafałem zajęcia i widziały jak się zachowywał. Większość można by powiedzieć nie widziała tego. Ale były osoby, które to zauważyły. Oczywiście teraz można zadać sobie pytanie ,,Dlaczego tego nikomu nie powiedziały''. Ja uważam że nie było sensu. Można by było to zgłosić dopiero wtedy jakby proponował coś uczniom. Złapali go. Świetnie. Tylko zajmijcie się może swoim otoczeniem. I pomyślcie dwa razy zanim coś napiszecie. Kieruję to głównie do osoby, której odpowiadam na komentarz. Ponieważ jestem urażona, bo tak jak stwierdziła osoba wyżej jestem z rodziny patologicznej i nie tylko ja bo i inni uczniowie tej szkoły, co jest nie prawdą. Także radziłabym zająć się sobą, swoim otoczeniem lub otoczeniem swoich dzieci, jeżeli się je ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...