Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowe Święto Niepodległości w Lublinie. Relacja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2017 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Plac Zebrań Ludowych odzyskał dawną funkcję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne święto, tylko gdyby nie było oszołomów z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widać, grą większości było 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie narzygałem na polską flagę, sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne święto, zepsute przez piSSowską zarazę. I jaka to wolność jak państwo z każdej zarobionej złotówki zabiera mi 43gr ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypada by wojewoda przy okazji święta był ogolony! A może on pochodzi z Litwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama nadzieję,że nie ma tam żadnych parchów z PO lub Nowośmiesznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mama nadzieję,że nie ma tam żadnych parchów z PO lub Nowośmiesznej.
 o dezwał się pieprzony katolicki pisowiec z różańcem w ręku pałający po Bożemu nienawiścią do innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fabio napisał:
undefined napisał:
Mama nadzieję,że nie ma tam żadnych parchów z PO lub Nowośmiesznej.
o dezwał się pieprzony katolicki pisowiec z różańcem w ręku pałający po Bożemu nienawiścią do innych
 A ty kim jesteś? Pieprzonym muzułmańskim POwcem wypinającym tyłek siedem razy dziennie,czy może pieprzonym żydowskim Powcem kiwajacym się do ściany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Fajne święto, tylko gdyby nie było oszołomów z pisu
 I oby ciebie tam nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska była i będzie a tak obroni się zawsze ! !! ***s://youtu.be/suvmpwgyx14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Właśnie narzygałem na polską flagę, sorry.
 Odpowiadając nie nawiążę do jakichkolwiek konotacji politycznych. Za to, co napisałeś należy ci się najwyższa pogarda i zapomnienie pośród synów i córek polskiej ziemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
fabio napisał:
undefined napisał:
 Mama nadzieję,że nie ma tam żadnych parchów z PO lub Nowośmiesznej.
o dezwał się pieprzony katolicki pisowiec z różańcem w ręku pałający po Bożemu nienawiścią do innych
A ty kim jesteś? Pieprzonym muzułmańskim POwcem wypinającym tyłek siedem razy dziennie,czy może pieprzonym żydowskim Powcem kiwajacym się do ściany?
 bez względu kim by nie był ale od chyba katolickie pisowce  nigdy nie  powinny ziać nienawiści,  czyżby tak Bóg ich uczył aby innymi pogardzac, litości, to po co wy sie modlicie, chodzicie do kościoła,paranoja, czyżby to tylko było pod publikę, a po wyjściu z kościoła pomiatacie inymi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosia napisał:
o widać, grą większości było 500+
 no, przynajmniej mają raz w roku czym się wykazać, bo cały rok leżą i się rozmnażają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. mnie ,mamy Swieto Narodowe, mamy Wolna Polske, czy nawet przy tej okazji nie stac nas na wspolne, radosne obchody? Zapomnijmy w tym dniu o polityce i osobistych uprzedzeniach Wolna Polska powinna znalesc miejsce dla roznych opcji, mozemy i powinnismy sie klocic co do sposobow realizacji postawionych celow, ale ten dzien nie powinien byc miejscem do wzajemnych oskarzen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są w życiu narodów chwile, kiedy należałoby powstrzymać się od wzajemnej wrogości i animozji! nie po drodze mi z osobnikami z pis oraz rożnego autoramentu innymi narodowcami i tam nie chodzę. ale powstrzymuję się od złośliwości szanując ich prawo do powiewania flagami! oczywiście tak długo, jak długo nie zaczną palic książek! mając w pamięci historię europy nie byłoby wielkim za***eniem, ale jednak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje Polska. Ja naprawdę mocno ją kocham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani od chemii ... napisał:
są w życiu narodów chwile, kiedy należałoby powstrzymać się od wzajemnej wrogości i animozji! nie po drodze mi z osobnikami z pis oraz rożnego autoramentu innymi narodowcami i tam nie chodzę. ale powstrzymuję się od złośliwości szanując ich prawo do powiewania flagami! oczywiście tak długo, jak długo nie zaczną palic książek! mając w pamięci historię europy nie byłoby wielkim za***eniem, ale jednak ...
 Ciekawe co za bydło buczało w Warszawie ? Pewnie z po... niestety piSSowska zaraza nie potrafi uszanować niczego, aby nie dać się oderwać od koryta. A za profanację uważam odczytywanie apelu smoleńśkiego z tej okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ,jakie to obecne wojsko niewycwiczone i nieporadne ,amatory jakieś od strzelanek videło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby dawać chociaż gorącą herbatę, a toalety mogłyby być dziś bezpłatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...