Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele walczą o podwyżki (wideo)

Utworzony przez (Anonimowy), 25 października 2007 r. o 18:32 Powrót do artykułu
Dlaczego nauczyciele są tacy niecierpliwi? Przecież Donaldu Tusku wyraźnie im zapowiedział, że będą sowicie nagradzani! Co za brak zaufania i wdzięczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało zarabiaja???? zawsze jest inne wyjscie, moga sie zwolnic z pacy, chetnych na ich miejsce nie brakuje, rzesza bezrobotnych czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracę zawsze można zmienić jak zarabia się niezbyt dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie ile wynosi kwota bazowa, o której mowa w artykule? Mówi się, że zmalała ale z ilu na ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za tak inteligentne komentarze. Ci bezrobotni co tak czekają na to miejsce po mnie, będą zarabiać tyle samo co my teraz. Za rok będą sami walczyć o podwyżki. Wtedy ich zapytajcie czy naprawdę zarabiają tak mało? Darujcie sobie te komentarze o sytuacji w oświacie, bo nie macie pojęcia o czym mówicie. Ja nie komentuję zasadności podwyżek w służbie zdrowia, bo nie mam o tym zielonego pojęcia. Skoro uważają, że zarabiają mało, to tak jest. To samo dotyczy górników, rybaków, stoczniowców etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...