Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieuczciwy kasjer wpadł w Biedronce w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2017 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Znaczy wypłacił sobie premię. Jak to mówią: wziął swoje sprawy w swoje "lepkie" ręce. Jak za POprzedniej ekipy rzadzącej wspólnie z pseudorolnikami z ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt jak PiS-owski popapraniec skomentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czegoś trzeba zacząć. Może jakby zaczekali do końca dnia to wziąłby więcej, niż 900 zł, a może tylko tyle potrzebował :). Biedny miś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile płacą takim nieudacznikom za komentowanie :D Może bym się zatrudniła jako PISowski komentator :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale robiąc zakupy w Biedronce zawsze sprawdzam paragon z towarem. Dziwnym trafem zdarzają się "pomyłki", gdzie jest nabity towar inny i oczywiście droższy.Na moją reklamacje ,kasjerka oddaje pieniądze bez wołania kierowniczki i poprawy paragonu. Robię często zakupy w Biedronce przy ul.Abramowickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Dziwnym trafem zdarzają się "pomyłki", gdzie jest nabity towar inny i oczywiście droższy.Na moją reklamacje ,kasjerka oddaje pieniądze bez wołania kierowniczki i poprawy paragonu. Robię często zakupy w Biedronce przy ul.Abramowickiej..." NO SEBA, DOYEBAŁEŚ... aż w piecu zgasło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSek podpierniczył cała kasę z OFE czyli 150 mld zł - nikt go w kajdany nie zakuł... DLACZEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nic nie ukradł tylko połowę ulokowaną w obligacjach przekazal na indywidualne konta emerytalne.kradną to dopiero teraz bo z reszty pieniędzy ulokowanych w akcjach firm i funduszach inwestycyjnych pis chce tak sobie po prostu zabrać dla siebie 25% czyli ok 33-35 miliardow. te pieniadze to na konta emerytalne nie trafią tylko do morawieckiego ktory nie ma dotej kasy zadnych praw bo sa to pieniadze obywateli ktore sami zainwestowali w takie rozwiązanie emerytalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile płacą takim nieudacznikom za komentowanie :D Może bym się zatrudniła jako PISowski komentator :D Skoro jesteś nieudacznikiem to droga wolna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nic nie ukradł tylko połowę ulokowaną w obligacjach przekazal na indywidualne konta emerytalne.kradną to dopiero teraz bo z reszty pieniędzy ulokowanych w akcjach firm i funduszach inwestycyjnych pis chce tak sobie po prostu zabrać dla siebie 25% czyli ok 33-35 miliardow. te pieniadze to na konta emerytalne nie trafią tylko do morawieckiego ktory nie ma dotej kasy zadnych praw bo sa to pieniadze obywateli ktore sami zainwestowali w takie rozwiązanie emerytalne. ss ... - Nick zobowiązuje do bronienia swoich:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli grozi mu tyle samo co chlopakowi, ktory gwałcił 13 letnią siostrę,( art. z wczoraj)??? Trzymajcie mnie bo nie wytrwam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś rozdwojenie osobowości? Aron to raczej rodzaj męski a w treści odmiana żeńska? No nie wiem czy nie lepiej zapisać się do partii tego pana co  to jest panią a był panem - warto przemyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi zniknęły pieniądze z OFE.Zna ktoś złodziei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a mi zniknęły pieniądze z OFE.Zna ktoś złodziei?
to nam wszystkim zginęły, masz rację, złodziejstwa uczy nasz .......  rząd od czasów jak solidaruchy w latach 80 objęły władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwia mnie te te komentarze-ukradl bo zarabial za malo! Zarabial za malo? Dlaczego nie poszedl do budowlanki tam lekko by wyciagnal 5-tys bez kradzenia! Dziwa mnie te komentarze kradl bo za malo zarabial-Ukraincom oplaca sie pracowac w Polsce.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zarabial sowicie to nikt by nie kradl .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi zniknęły pieniądze ze skoku zna ktoś złodzieja? Mała podpowiedź to aktualny marszałek Senatu ze "wspaniałe"j partii zwanej dojną zmianą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie oszukala wczoraj mloda kasjerka leclerca w Lublinie przy ul Zana.Wydala mi reszte w tym bardzo duzo drobnych po 1 grosz.Poprosilam o zamiane ale odmowila.Po akcencie zrozumialam ze jest ukrainka.Trzymajac w dloni pokazna reszte udalam sie do innej kasy .Tam nikt nie robil problemu.Pani przeliczyla i okazalo sie ze brakuje 40 groszy.Nie wracalam wyjasniac sprawy bo to tylko 40 groszy,ale pytanie ile innych osob oszukala ta kasjerka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ,ale w wielu sklepach, marketach, stacjach paliw szczególnie podczas większych zakupów trzeba sprawdzać zgodność towaru z tym co na paragonie i liczyć wydaną resztę. W przypadku niezgodności, nie machać ręką tylko dochodzić swego. Jeśli np. kasjerka okradnie 100 osób po 1 zł to ma 100 zł. w kieszeni. Nieuczciwość nie ma nacji . Oszukać może i Polak i przysłowiowy Ukrainiec. Tłumaczenie nieuczciwości sprzedawców ich niskimi zarobkami jest błędne. Złodziej zawsze będzie złodziejem, lepkich łap się nie pozbędzie. Wydaje się pewnym panaceum może być płatność kartą- bynajmniej tu sprzedawca nie oszuka na reszcie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej oszukują w prywatnych sklepach na Kunickiego.Sporadycznie robię zakupy,a i tak 2 razy w ciągu tego tyg zostałam oszukana;w sklepie mięsnym Dobrosławów na 20 zł.Kupowałam mięso i wędlinę pani była tak uprzejma i gadatliwa,że zapomniała mi jednej rzeczy zapakować,a w abc kupowałam cisowiankę za którą zapłaciłam 2,30 i nie dostałąm paragonu.Niestety najechał autobus.W marketach jakoś mi sie nie zdarza być oszukanym,a zawsze sprawdzam paragony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...