Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna opieka lekarska. W Lublinie nie pójdziemy już do przychodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2017 r. o 21:07 Powrót do artykułu
A w świdnickim szpitalu pielęgniarka mówi do starszego pacjenta na temat jego leków "mnie to zwisa". Ciekawe czy chciałaby podwyżkę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? Wszystko, co się rusza na SOR? powodzenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal.......w wojskowym szpitalu z dzieckiem z gorączka czekali się często po 2 godz. A teraz trzeba prywatnie szukać lekarza.Brawo NFZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaak , trzy godziny z silnym bólem kamicy nerkowej czekałem na SOR. Już krzyczałem żeby mnie dobili. Sprawna opieka. Śmiech na sali. Pojechałbym do prywatnej przychodni i zapłacił wszystkie pieniądze aby mi pomogli , tylko takiej nie ma o 3 nad ranem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowie też pewnie zamkną na noc.,Oby tylko cmentarzy nie zamykali, bo gdzie się chorzy podzieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i słusznie goje ! Chorować wam wolno tylko w wyznaczonych godzinach ! Niech żyje PO i PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż było 5 punktów i bywało tłoczno teraz przy trzech będzie puszka, generalnie ludzie łażą do nocnej opieki bez potrzeby gorączka dla większości zaczyna się przy 36,9 natomiast pomijając bezcelowość tych punktów i powody zgłaszania trzeba było zostawić te stare przy przychodniach i otworzyć przy szpitalu, ale to już pozorne zmiany władzy, miało być lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście nie odbije się to negatywnie na pacjentach- będą zachwyceni czekając jeszcze dłużej i cierpiąc bardziej...Polacy to urodzeni asceci- lubią się nad sobą znecac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Dzięki' niech będą psidzielni. A wy wszyscy bądźcie dzielni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać cię zapłacić 80 pln za prywatna wiztę?  Patologia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie cudotwórcy. Zamkną punkty w przychodniach, zostawią tylko SORy i w ten sposób owe SORy odciążą. Takie rzeczy tylko dobra zmiana potrafi. To już nawet nie jest śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem Włodek B. w sorach był tłok, będzie większy. po jakimś czasie lekarze będą biegać z soru do punktu opieki nocnej. bo kasa, kasa i jeszcze raz kasa. w dodatku na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczcie się czytaj ze zrozumieniem. Będziecie przyjmowani w szpitalnych przychodniach a nie na SOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden lekarz i jedna pielęgniarka, a co z wyjazdami do zgonów i na zabiegi domowe, paranojajak lekarz pojedzie punkt będzie pusty, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rycho napisał:
Nie stać cię zapłacić 80 pln za prywatna wiztę? Patologia
wuju cholerny pracuje 40 lat za nainiższa krajową bo obecnie dają młodym zdrowym jak byk rodzicom po 500+ za pieprzenie się i rozmnażanie i nie stac mnei za pracęęęęęęęę się prywatnie leczyć, pomimo tylu lat odprowadzania podatków, płacenia ZUS itp., żadnego dnai nei mam na lewo przepracowanego tylko zgodnie z przepisami, dociera to do twojego pustego łba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wreszcie zaczną się leczyć u swoich lekarzy rodzinnych a nie na NiS-ach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szpitalach niema kto pracować a tu kolejne obciążenie , dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było 5 punktów, będzie 3. Dobra zmiana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...