Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Więcej mieszkań socjalnych w ścisłym centrum dla inteligencji typu "kopsnij 2zł kierowniku" a na pewno się wizerunek zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie to wygląda, znalazłem ich stronę www.zamojskaodnowa.pl i faktycznie mieszkania z antresolą to chyba nowość. Dobra inicjatywa i kolejna szansa na rozkręcenie tej okolicy. Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej mieszkań socjalnych w ścisłym centrum dla inteligencji typu "kopsnij 2zł kierowniku" a na pewno się wizerunek zmieni.
  no bo przecież tej patologi nie można wywalić na obrzeża, bo ja dotrze do centrum, na pieszo, no nie będą się przemęczać, chyba, że urząd miasta da im darmowy samochód, który specjalnie ich będzie woził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta gazeta to dziadostwo, za wsztstko trzeba płącić czytajac artykuły w sieci, jaakoś portale ogolnopolskie nie pobierają kasy i żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko. budynek ma nawet jakis sensowny wyglad w przeciwienstwie do osiedli na skraju miasta skladajacych sie z takich samych blokow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, że mieszkania mają kosztować około 6500 zł z metra. Tanio nie jest, ale lokalizacja genialna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o zainteresowanie się budową budynku mieszkalnego na ulicy Zołnierskiej 6 Kto jest inwestorem ilu ludzi zrobił w bambuko projektantów wykonawców i kupców mieszkań jaka przeszłość jest Pana F.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zołnierska 6, A. Fila- sprawdź "ciche" powiązania z K. Nowomińskim (spółki, facebooka, itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...