Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rezonans w szpitalu, z którego w ostanim czasie odeszłomwielu radologów i zostały vacaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu nie ma i nie będzie radiologów! Niech pan Owsiak zatrudni min trzech radiologów to rezonans zostanie uruchomiony! Na razie będzie sobie stał bez użyteczny. Przestańmy oszukiwać rodziców chorych dzieci że rezonans im pomoże. Bo to podłosć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak sądzi się z Matką Kurką , i ma strach gdy będzie musiał pokazać papiery i wgląd do dokumentacji przed sądem którego odmówił zmienił się układ i ma pełne gacie bo u nas jak dotąd byli równi i równiejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się Nowy Rok i zaczyna się ta jatka durni w czerwonych okularach myślę o tym pajacu i hochsztaplerze Owsiaku. Ta cała orkiestra to obłuda, wiem co piszę byłem kiedyś w tym bajzlu. Skończyć z tym frajerstwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko że ze szpitala z ulicy Chodżki z Lublina wychodzą dzieci nie doleczne i wracają z tydzień i wracają za tydzień!!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Owsiak.......................no i z tego że będzie sprzęt jak lekarze nie potrafią wyleczyć małego dziecka z zapalenia oskrzeli!!!!!!!!!!!!!!!!! musza leczyć dzieci po pobycie w szpitalu prywatnie i to szybko!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda słów!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci od lat leczą się w DSU (wcześniej DSK). Tam jest naprawdę wspaniała opieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To inny szpital ten jest na ul. Gębali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...