Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie odzyskacie tej kasy. koniec złudzeń,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odzyskanie tej kasy to jak złapać bąka którego ktoś puścił.Możecie jedynie poczuć jak wam przelatuje koło nosa.72 tysiące nie kombinuje się od tak,zwłaszcza jak się przebalowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie odzyskamy, ale oszusta trzeba ukarać. Pieniędzy nie odzyskali również studenci KUL-u, którzy mieli jechać do Bułgarii.Jeśli nie wygramy tej sprawy, ędzie to kompromitacja wymiaru sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tam powoli sie splaca ... wiem gdzie mieszka takze szybko nie odpuszcze jak te lamusy na granicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak juz pisalem kilka miesiecy temu ,to jest oszust pod maska , BIZNESMENA' Dziwie sie tylko brakiem rakcji kancelarii Filipek z Lublina ktora sie ciagle zaslania i wszystkich wokolo straszy- ZENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...