Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie piekne otoczenie i zadbane budynki na ul Biłgorajskiej.Mamy XXI wieki i Polska w UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odłączanie wody ludziom, którzy płacą to chamstwo. Jeśli nie ma możliwości zakręcenia wody tylko dłużnikom to zarządca powinien zastosować inną karę ale nie można zakręcać wody uczciwym ludziom, którzy płącą regularnie! Dlaczego ktoś ma odpowiadać za nie swoje długi??? Niech osoby pokrzywdzone domagają się zwrotu płaty za wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare Bronowice to powinni wyburzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 1000 zł, które zarabiamy w galeriach i innych marketach będziemy niedługo mieszkać na ulicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc osobom pokrzywdzonym przez Administracje www.KSS.vel.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Za 1000 zł, które zarabiamy w galeriach i innych marketach będziemy niedługo mieszkać na ulicy!
Tyle zarabiasz ile jesteś wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na pewno u każdego z nich w barku jakaś flaszeczka stoi.Bo na to ich musi być stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem Zan powiedz to tym desperatom w galeriach,że są nic nie warci bo dostają właśnie 1000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kogoś nie stać na zapłacenie swojego rachunku za wodę ,to po co z niej korzysta???Administrator powinien bezwzględnie przeksięgować należności z tytułu czynszu na zapłatę mediów,a potem tych którzy maja zaległości czynszowe eksmitować.W przeciwnym razie ci którzy płacą regularnie będą zawsze poszkodowani.Nie rozumiem podejścia jak miałam dopłatę z Urzędu miejskiego to było było mnie stać a teraz jak nie mam dopłaty to nie.Czy przypadkiem Ci którzy dostają mieszkania z "kwaterunku" nie powinni zarabiać na tyle by za swoje pieniążki mieć na świadczenia?Czy magistrat nie mógłby sprawdzać jak zamożny jest kandydat do mieszkania socjalnego?A dalej kwestię pilotować-kontrolować ten stan np.raz na pół roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gązo napisał:
I na pewno u każdego z nich w barku jakaś flaszeczka stoi.Bo na to ich musi być stać.
A ile idzie z dymem ? Papierosków to sobie nikt nie odmawia ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą, to ciekawą politykę wprowadza ten administrator. Odcina wodę wszystkim i wyraźnie zachęca, żeby zaczęli żreć się między sobą. Bo raczej trudno liczyć, że ktoś spłaci zadłużenie za innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...