Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przestancie takie artykuly pisac bo odrazu sie smiac chce jak zwykle wiocha z tym odsniezaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja widze różnice, dzis pod oknem od rana jezdzil spychacz i robil porzadki ze sniegiem na parkingach a wtedy widac go bylo dopiero jak sniegi zaczynaly topniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gago, szkoda mi Ciebie, sieroto. Nie masz swojego miejsca na ziemi, bo się z żadnym nie identyfikujesz. Ten, kto czuje się przypisany do jakiegoś miejsca i społeczności, ma prawo i obowiązek oceniać gospodarność władzy. Nie obrażaj więc ludzi, a jak Ci się tutaj nie podoba to zmiataj stąd i nie psuj powietrza. Ale do rzeczy, rzeczywiście rano jechałam po białych ulicach. Natomiast ok. 14-tej było już znacznie lepiej niż po poprzednich dużych opadach. Cieszy, że uczą się na błędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać,że nie było źle.Ja jechałem ok 10-tej i było czysto i to nie tylko na głównych ulicach(al.Solidarności,Unii Lubelskiej) ale też na tych mniejszych (Willowa,Rusałki,Wesoła,Miła). Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda - nie było źle! Sądzę, że to zasługa niewielkiego tłoku na ulicach (przerwa świąteczno-noworoczna w szkołach i na uczelniach). Sprzęt mógł się poruszać po ulicach bo nie było korków. Dziękuję - przejazd z Cubów na Czechów: 25 minut! Hura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Czechowie tej zimy jeszcze nie było tak kiepsko odśnieżone jak dziś... Sypało przecież od wczorajszego wieczoru, a ja pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00! Tragicznie jeździło się po al. Kompozytorów Polskich i ul. Szeligowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 8 pan z firmy odsnieżającej powiedział że za godzinę przyjedzie spychacz na ul. Gożdzikową zaspy do pasa ,o 11 poinformował że będzie niedługo ,po interwencji w urzędzie przyjechał o godz.13 odsniezył tak że o 16 z trudem dało się przejechac ,tak się odśnieża Lubelskie '' ULICE; szlak człowieka może trafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalmy drogowców za to, że w środku zimy nie dali się jej zaskoczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów napisał:
A na Czechowie tej zimy jeszcze nie było tak kiepsko odśnieżone jak dziś... Sypało przecież od wczorajszego wieczoru, a ja pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00! Tragicznie jeździło się po al. Kompozytorów Polskich i ul. Szeligowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrzanisz kolego, przed siódmą na odcinku most Poniatowskiego - Choiny widziałem cztery pługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów napisał:
pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00
I potwierdza sie że lublin to wieś. Pługów jak na lekarstwo a zamiast dwupasmówki będzie trójpolówka. Zaorać ten bałagan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów napisał:
A na Czechowie tej zimy jeszcze nie było tak kiepsko odśnieżone jak dziś... Sypało przecież od wczorajszego wieczoru, a ja pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00! Tragicznie jeździło się po al. Kompozytorów Polskich i ul. Szeligowskiego.
Jak śpisz leniwa babo do popołudnia to nie dziw się że ich w nocy nie widzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak. aż dziw bierze że tak dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywicie, ze sie spisali. Nie widac, ze autobusy jezdza a nie stoja w korkach? Ze chodniki sa odsniezane? Dzis jak stalem na przystanku jechal akurat traktorek i posypywal piaskiem. Oby tak trzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem zaskoczony działalnością MPO (to oni odśnieżają naszą dzielnicę). Po nocnych opadach śniegu byłem przekonany że do wiosny nas nie odkopią A tu NIESPODZIANKA - już ok 9ej pług odśnieżał dzielnicę w tym moją ulicę Broniewskiego i chodziło się i jeździło całkiem dobrze. Tak więc można walczyć z zimą. Oby tak dalej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfx napisał:
I potwierdza sie że lublin to wieś. Pługów jak na lekarstwo a zamiast dwupasmówki będzie trójpolówka. Zaorać ten bałagan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo wstałeś o 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Zuk-DOBRA ROBOTA - PO TEJ CHOCIAŻBY AKCJI WIDAĆ ŻE LUBLIN MA SWOJEGO GOSPODARZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Panie Prezydencie Zuk-DOBRA ROBOTA - PO TEJ CHOCIAŻBY AKCJI WIDAĆ ŻE LUBLIN MA SWOJEGO GOSPODARZA
Marna prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...