Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp w centrum IKEA w Lublinie

Utworzony przez Maciek, 1 lipca 2013 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Wszystkie media w L-nie piszą, że w nowym centrum handlowym będzie samoobslugowa restauracja. Cudem tylko tej informacji nie było w głównym wydaniu wiadomości. Ale jak to mówią: jaki kraj tacy terroryści, jakie miasto takie sensacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie media w L-nie piszą, że w nowym centrum handlowym będzie samoobslugowa restauracja. Cudem tylko tej informacji nie było w głównym wydaniu wiadomości. Ale jak to mówią: jaki kraj tacy terroryści, jakie miasto takie sensacje.
to są lokalne wiadomości, gdyby tak ainformacja ukazała sie w Faktach TVN lun Wiadomościach TVP 1 to możnaby uznać że ktoś oszalał ale w Dzienniku Wschodnim? A co masz do tej wiadomości. Ja np. jako mieszaniec Lublina z zaciekawieniem to przeczytałem, nie interesuję cię to? To wejdź sobie na inny portal, ot problerm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta restauracja to.. STANDARD w każdej IKEI. Pozdrawiam autora "mądrego" artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bla, bla, bla… a mnie się wydaje, że część z Was jest tu tylko po to żeby pisać negatywne opinie. Proponuję czasem ubrać różowe okulary i spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy. Deb0308 - To jest to:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...