Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Rodzice prawnicy"- pewnie dobrze nauczyli dzieci jak mają zeznawać. Pozdrowienia dla Rudolfa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem nie udało się wyciągnąć kasy prawnikom a przy okazji wywołać skandalu i hucpy- ale czy zawsze tak będzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻELI WADZE KOŚCIELNE ZA KOGOŚ RĘCZĄ W TAKIEJ SPRAWIE TO PRZECIEŻ KPINA BO U TYCH W CZARNYCH SUKIENKACH PEDRYLI I PEDOFILI NIE BRAK CO ŚWIADCZY O MNOGOŚCI AFER OPISYWANYCH W MEDIACH ZE SZCZEGÓŁAMI NIE TYLKO U NAS W TYM TALIBSKIM PAŃSTWIE,ALE TEŻ W CAŁYM KATOLICKIM ŚWIECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych ludzi osobiście wiem, że nic złego nie zrobili (szkoda tylko, że przeżywali ten koszmar 7 lat). "Rodzice prawnicy" nie wybili się na sprawie, ale niestety tak się ludziom za dobroć odpłaca, a praca społeczna nie popłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też znam tych ludzi. Zasługują na ogromny szacunek. Nareszcie doczekali się zakończenia. Smutne jest to,że niektóre gazety ze wstydu będą pisały o tym drobnym drukiem,gdzieś na końcu, inne zaś nic nie napiszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że Ci ludzie wygrali! jednak jest sprawiedliwość na tej ziemi:)))))) to są wspaniali ludzie POZDROWIENIA PANIE RUDOLFIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pije miete a wy mam sraczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pije piolun na srake
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...