Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
coraz to nowe pomysły p. Pękalskiego niby lekarza,ale gdzie tylko zaistnieje tam są problemy.Zamiast niszczyć to co dobreto odsuńmy tego człowieka od decyzji ,a marszałek Hetman niech tak lekko nie daje się podpuszczać.Te wszystkie działania są na szkodę nie tylko przychodni pacjentów ale całego regionu.Ale w tych działaniach biorą górę ambicje polityczne i żądza władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p.Pękalski zapomniał już o złożonej przysiędze Hipokratesa? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - to widać, ale gdzie w tym wszystkim jest człowiek-pacjent? Mając na uwadze społeczną akcję podpisów pod petycją o pozostawienie tej zasłużonej Przychodni i jej Kadry w dotychczasowym miejscu wierzę w mądrość decydentów (wyrażającą się nie tylko ekonomią,ale i dobrem pacjentów), ponowne pochylenie się nad problemem i zaniechanie zniszczenia społecznie uzasadniogo funkcjonowania w tym miejscu i takiej formie Przychodni. Potwierdzam problemy z telefonicznym kontaktem z rejestracją Przychodni przy WSS przy ul.Kraśnickiej. Jeżeli dotrzemy zaś do stanowisk rejestracji - to możemy często zobaczyć słuchawkę telefonu "źle" położoną na telefonie (sprawdziłam to swoim telefonem komórkowym: dzwoniłam będąc przy kracie, ale sygnału dzwonienia telefonu nie słyszałam, natomiast w moim telefonie był sygnał zajętego numeru). W Przychodni przy ul. 3-go Maja - takie sytuacje się nie zdarzają! Trzymam kciuki za rozsądek naszych decudentów i możliwość dalszego korzystania z pomocy lekarzy z tej Przychodni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponownie zadaję pytanie kto za tym pomysłem stoi .Jest to objaw totalnej ignorancji i pseudoekonomicznych posunięć.Ile mozna dostać pieniędzy za działkę przy szpitalu dermatologicznym a ile osób straci opiekę medyczną .Co ma zatem wiekszą wartość dla naszych mądrych radnych?Tak właśnie ostatno myślałem ile to juz lat funkconuje ,byłem tam z mamą jako dziecko ,byłem tam jako osoba dorosła a teraz jestem tu ze swoimi dziećmi. Nie ma żadnych racjonalnych powodów do zmian . Przeniesienie do szpitala ograniczy i utrudni jedynie dostęp do opieki nam mieszkańcom Lublina ,podatnikom płacącym tu podatki i wybierajacym niestety takich pomysłodawców. Dziennikarze niech może zerkna i opiszą jak wyglądają takie przenosiny kliniki okulistycznej z Chmielnej do szpitala na Staszica. Kto nie widział Afryki to niech tam zajrzy i to opisze ,to jest horror ,jesteśmy traktowani jak bydło i to samo stanie się z dermatologią. obserwator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generate a single, or perhaps Michael Kors Bags have got a single created Michael Kors Outlet Online to suit your needs from your service provider Michael Kors Purses . The service provider can easily best Michael Kors Outlet Handbags give you instructions Michael Kors Purses on what to look { Michael Kors Outlet Handbags about doing this..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzież ci wybitni lekarze i świetny sprzęt? Przez ponad rok konowały z tej przychodni (acz kilku z innych) nie potrafiły u mnie zdiagnozować prostej do stwierdzenia choroby, nie wdrożyli odpowiedniego leczenia, zbywali i traktowali skrajnie niepoważnie. Przysięga Hipokratesa? Dobro pacjenta? Wolne żarty. Dopiero w poważnym stanie trafiłem do jednego z nielicznych w Lublinie lekarzy, który zna się na swojej specjalizacji. Ale leczenie jest już trudniejsze, potrwa jeszcze długo i pociągnie za sobą znaczące koszty. Bandę z przychodni wojewódzkiej mogą przenieść nawet gdzieś pod wschodnia granicę. Ale może wystarczy szpital i bat w postaci lepszego nadzoru, by wykruszyli się ci, którzy nie mają pojęcia o leczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...