Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dożywocie hienom zarabiającym na ludzkim życiu i zdrowiu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka "zwykła trawa"? Taka co krowa wpierdala? Ty masz mózg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni kupilem w sklepie spozywczym srodek do przepychania toalet.Ze slyszenia wiem ze sa to narkotyki pomimo umieszczenia na opakowaniu informacji srodek nie do spozycia przeznaczony do przepychania toalety.Od razu zjadlem troche tych granulek z opakowania.Efekt:moj stan byl ciezki a przelyk do dzisiaj mam uszkodzony.Pytanie: kiedy na lawie oskarzonych zasiada osoby ktore to sprzedaja?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mogli kupić legalnie czystą marihuanę do uszczerbku na zdrowiu by nie doszło. Zamiast zabraniać, udostępnić i monitorować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z niej pustak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)marichulana powinna byc legalna to niebylo by tego swinstwa jak dopalacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)wreszcie panstwo zajnteresowalo sie chandlem tym swinstwem moze ten proces da domyslenia reszcie sprzedajacym jestem za duzym wyrokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się państwo w końcu obudzić i zalegalizować naturalną marichuan które nie szkodzą wręcz przeciwnie pomag chorym cierpiącym maluchom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mogli kupić legalnie czystą marihuanę do uszczerbku na zdrowiu by nie doszło. Zamiast zabraniać, udostępnić i monitorować!!!
   
Treść komentarza (minimum 6 znaków)marichulana powinna byc legalna to niebylo by tego swinstwa jak dopalacze
  Idioci czy prowokatorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Obudziłam się w szpitalu
  Wielka szkoda, że nie w kostnicy! Selekcja naturalna powinna całą tę patologiczną hołotę biorącą jakieś tam gówna po prostu wyeliminować spośród nas - po co nam w społeczeństwie takie d e b i l e -śmieci żrące i palące jakieś trucizny? Tylko ponosimy koszty utrzymania tych patoli! Chwasty się wyrywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogła wźiąąć cztery to obudziła by się na cmentarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jednego nie rozumiem, dlaczego ma odpowiadać zatrudniona pracownica, w takim układzie w każdym sklepie można znaleźć niedociągnięcia i zamiast właścicieli  karzmy  pracowników zarabiających  1300 zł-1500 zł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastolatko z Lublina, zamiast jarać trawę i inne zioła nieznanego pochodzenia lepiej zacznij czytać książki i skup się na nauce - najlepiej na tym wyjdziesz - a nie na tanich rozrywkach. Chyba, że chcesz skończyć nogami do przodu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi kto pokrywa koszty leczenia tych "odlotowców". Jeśli ze społecznych pieniędzy to się nie zgadzam na to.Koszty leczenia powinni pokrywać po połowie rodzice i sprzedawcy tych środków odlotowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...