Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Papierosy z przemytu ukryte w magazynach w Lublinie (wideo)

Utworzony przez Prawy obywatel, 16 marca 2014 r. o 15:46 Powrót do artykułu
Chcecie mieć większa ilość przemyconych papierosów od wielu miesięcy sysytematycznie zapraszam na targ do Milejowa, gdzie wygoleni na łyso, wytatułowani, obsesyjnie namolni osobnicy oferują do nabycia każdą ilość przemyconych papierosów. Sygnały o tym fakcie przesyłałem wielokrotnie ale chyba kompetemtne organy państwa nie są zainteresowne tego typu informacjami , choć z państwowej kasy pobieraja swoje wynagrodzenia i to jest bardzo smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie mieć większa ilość przemyconych papierosów od wielu miesięcy sysytematycznie zapraszam na targ do Milejowa, gdzie wygoleni na łyso, wytatułowani, obsesyjnie namolni osobnicy oferują do nabycia każdą ilość przemyconych papierosów. Sygnały o tym fakcie przesyłałem wielokrotnie ale chyba kompetemtne organy państwa nie są zainteresowne tego typu informacjami , choć z państwowej kasy pobieraja swoje wynagrodzenia i to jest bardzo smutne.
jeżeli informowałeś anonimowo to wcale się nie dziwię, że nikt się tym nie interesuje. podpisz się imieniem i nazwiskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda policja wie gdzie handlują i udaje że nie wie żenujące Na Czubach ul Radości koło garmażerki od rana stoją papierosy  pochowane w krzakach i w samochodzie na parkingu Zachowują się po chamsku piją alkohol policja przechodzi i mają klapki na oczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TU WIDAC ZE POTRZEBNA WOJNA BO OCZYŚCILO BY SIĘ KRAJ Z WSZELAKIEJ MAŚCI KONFIDENTOW I DONOSICIELI ,JA OSOBIŚCIE KUPUJĘ U  NICH BO NIE STAĆ MNIE NA POLSKIE  I MI TO NIE PRZESZKADZA ALE SĄ ŚWINIE KAPUSIE KTORYCH TO BOLI I NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY ŻE TO PANSTWO ZMUSILO LUDZI DO TEGO TYPU ZARABIANIA .PO PROSTU NI LICZĄ NA POMOC I JALMUŻNĘ Z MOPSU I NA PRACĘ Z URZĘDU KTÓREJ NIE MA. WIĘC JE,,,,Ć KONFIDENTOW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TU WIDAC ZE POTRZEBNA WOJNA BO OCZYŚCILO BY SIĘ KRAJ Z WSZELAKIEJ MAŚCI KONFIDENTOW I DONOSICIELI ,JA OSOBIŚCIE KUPUJĘ U  NICH BO NIE STAĆ MNIE NA POLSKIE  I MI TO NIE PRZESZKADZA ALE SĄ ŚWINIE KAPUSIE KTORYCH TO BOLI I NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY ŻE TO PANSTWO ZMUSILO LUDZI DO TEGO TYPU ZARABIANIA .PO PROSTU NI LICZĄ NA POMOC I JALMUŻNĘ Z MOPSU I NA PRACĘ Z URZĘDU KTÓREJ NIE MA. WIĘC JE,,,,Ć KONFIDENTOW...
Dlatego tusk razem z tym czerwonym,konfidenckim ŁAJNEM musi odejsć,tego straconego czasu i gospodarki nie odrobimy i nie odbudujemy. To jest KATAKLIZM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...