Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szacunek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super wzór kierowcy!!! odznaka + wczasy gratis od firmy MPK!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, super postawa i reakcja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Temu panu bardziej sie nadaje medal niz obecnemu Prezydentowi miasta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahh cudowne uzdrowienie ,przecież to nie było zatrzymanie krążenia więc po co kierowca zastosował uciskanie klatki piersiowej?! Oczywiście chwała za to że Pan kierowca coś robił gdy zazwyczaj wszyscy uciekają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę przekoloryzowane... Ale niech tam - lepiej coś zrobić niż patrzeć  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ulega wątpliwości że kierowca ma Ułańską Fantazję :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kurs w MPK to była sciema pan podstawil fantoma dwa ucisniecia lampka zswiecila na zielono podpis na liscie i do domu . Pani Weroniko tak wygladal kurs pierwszej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURDE!!! czemu wy ludzie tacy jestescie!!! Czemu sie czepiacie teraz ze szkolenie to lipa i po robil to czy tamto!!! Boze chcial pomoc i chwala mu za to!!! Powiem krotko chore spoleczenstwo nic sie nie podoba:( jak slonce to zle bo goraco jak deszcz to zle bo mokro!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kazimierzu Sulowski - jest Pan Człowiekiem Będę" czychał" na Pana kurs autobusowy Dziękuję za człowieczeństwo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tylko podkreślić że pan kierowca źle rozpoznał stan zagrożenia życia i to należy poprostu wyluszczyć i lepiej sie wyszkolić i przylożyć podczas SZKOLEN w MPK :) Nie neguje jego chęć pomocy ludziom bo to trzeba cenić w świecie w ktorym ludzie sa nieczuli i niechętni do pomocy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak niczego nie podkreślaj. Tak będzie lepiej, uwierz mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE KIEROWCO!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie był taki dzielny w październiku 11 lat temu... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do MR.Generała.Ale ty jesteś głupi.Ciekawe czy byś tak pisał jakby to byl twój ojciec i nikt by mu nie pomogł.Na przyszlość zanim coś napiszesz 100 razy sie zastanów.Wspolczuje twoim rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie był taki dzielny w październiku 11 lat temu... 
ma Pan racje Panie Generale.Mògl odegrac bohatera jak mi przywiòzl brata martwego!!!Wtedy nie mial odwagi przyznac sie albo powiedziec czego mòj brat byl martwy????!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do MR.Generała.Ale ty jesteś głupi.Ciekawe czy byś tak pisał jakby to byl twój ojciec i nikt by mu nie pomogł.Na przyszlość zanim coś napiszesz 100 razy sie zastanów.Wspolczuje twoim rodzicom.
Panie orlik jezeli Pan General tak napisal to znaczy ze wie cos wiecej niz Pan o tym czlowieku.Mògl uratowac zycie komus innemu ale mojego brata juz mi nikt nigdy zywego nie odda!!!Dla mnie ten czlowiek nigdy nie bedzie bohaterem chocby nawet 100 albo 1000 osòb uratowal!!!Gardze nim i mam nadzieje ze Bòg mu to wynagrodzi w odpowiedni sposòb za krzywde co wyzodzil calej mojej rodzinie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak niczego nie podkreślaj. Tak będzie lepiej, uwierz mi.
  Może jednak podkreślę coś o czym TY nie masz pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda, że nie wszyscy kierowcy będą w stanie pomóc pasażerom. Umiejętność pierwszej pomocy Pan Krzysztof na pewno nie uzyskał na szkoleniu na zajezdni, o którym mowa w artykule. Wiem jak wyglądał ten max 2 minutowy kurs. Łapali kierowców przed albo po pracy na dyspozytorni i zadawali pytanie: czy przeszli kurs. Odp. tak - fajeczka na liście, nie - 30 sekundowa prezentacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...