Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielgrzymi już w drodze do Częstochowy

Utworzony przez Katolik, 2 sierpnia 2014 r. o 06:44 Powrót do artykułu
Ja też dzisiaj ze szwagrem idziemy na pielgrzymkę. Naszą pielgrzymkę zaczynamy od wypicia dwóch piw pod sklepem. Następnie będziemy pielgrzymować od lokalu do lokalu. Podejrzewam , że jak zawsze z tej pielgrzymki wrócimy na czterech nogach. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wzięli ze sobą jabłka ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś się machną. Pielgrzymka z Lublina rusza w niedziele 3 sierpnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dzisiaj ze szwagrem idziemy na pielgrzymkę. Naszą pielgrzymkę zaczynamy od wypicia dwóch piw pod sklepem. Następnie będziemy pielgrzymować od lokalu do lokalu. Podejrzewam , że jak zawsze z tej pielgrzymki wrócimy na czterech nogach. :D
to wyrastają wam dodatkowo dwie nogi??? a czy przypadkiem nie podnosicie jednej do sikania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dzisiaj ze szwagrem idziemy na pielgrzymkę. Naszą pielgrzymkę zaczynamy od wypicia dwóch piw pod sklepem. Następnie będziemy pielgrzymować od lokalu do lokalu. Podejrzewam , że jak zawsze z tej pielgrzymki wrócimy na czterech nogach. :D                                                                     Icek Bimbermann
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha ha ha ha . Ja też bym poszedł na taką pielgrzymkę. Na takiej pielgrzymce idzie sporo ładnych, zgrabnych i ponętnych dziewczyn, można by było jakąś wyrwać :D  Ciekawe czy na takiej pielgrzymce można pić wódkę czy tylko browary?
Można pić i wódkę i piwo. Co tylko się chce. Kolega szedł w takiej pielgrzymce i opowiadał, że każdego dnia wieczorem chlał wódkę i piwo. Opowiadał też , że jeden chłopak z rana tak się napił , że pielgrzymi musieli go nieść w sześciu  przez parę kilometrów dopóki nie otrzeźwiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pić i wódkę i piwo. Co tylko się chce. Kolega szedł w takiej pielgrzymce i opowiadał, że każdego dnia wieczorem chlał wódkę i piwo. Opowiadał też , że jeden chłopak z rana tak się napił , że pielgrzymi musieli go nieść w sześciu  przez parę kilometrów dopóki nie otrzeźwiał.
Ten Twój kolega to niezły mitoman. Nieładnie tak oszukiwać znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Twój kolega to niezły mitoman. Nieładnie tak oszukiwać znajomych.
Nie zniżaj się do takiego poziomu w dyskusji bo forumowicze przestaną cię szanować,szkoda słów na dyskusję z idiotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz, ja swego czasu tez wierzyłam w te wszystkie bzdury, do momentu, jak po raz pierwszy nie wybrałam sie sama. Ten post skomentowalam wlasnie dlatego, by wszyscy wiedzieli, jakie kłamstwa rozpowszechnia sie pd lat na temat pielgrzymek.
Ostatnio edytowany 2 sierpnia 2014 r. o 17:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...