Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielgrzymi wyruszyli z Lublina do Częstochowy. "Tu panuje niesamowita atmosfera"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 r. o 14:53 Powrót do artykułu
"Szczęść Boże"? A dlaczego Bóg miałby im szczęścić? On z tym nie ma nic wspólnego. Idą do obrazka Maryi, a nie do Niego. A nawet gdyby szli do Maryi, to o ile wiem, to ona nie jest Bogiem (boginią?). A może w Polsce już jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja idę z in tencją aby zlikwidowali 500+ a młodych zdrowych jak byk rodziców pogonili do pracy, bo jako stara baba mam już dosyć pracowania 40 lat na czyjeś bachory. Ja na swoje pracowałam i mi nikt nawet na kromkę chleba za darmo  nie dał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda. Wielu z nich myśli, że im spadnie z nieba. A tak lekko to nie ma. Tylko pracą narody się bogacą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE RÓBCIE Z NAS KRETYNOW !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajecie zdjęcia z przed lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed Europa i pomnikiem Uni lubelskiej jest TERAZ Granit nie asfalt !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa pielgrzymka powinna polegać na poruszaniu się na kolanach.Tak drzewiej chodzono do miejsc kultu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Prawdziwy Polak - katolik (żeby mojemu sąsiadowi wszystkie krowy pozdychały). Pewnie w nagrodę wrzodów dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...