Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już lecę ....rzucam wszysko i lecę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młodzież w wieku od 16 do 18 lat wędruje za pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów...." mojej kuzynce nie pomogło pisemne zezwolenie od rodziców i z takiego mitingu wróciła w stanie tzw. błogosławionym :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieszo na Jasną Górę, a po co - czy będzie tam Boshobora - szaman z Czarnego Lądu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzcie przykład ze mnie - JA NIE IDĘ na Jasną Górę bi się boję, że po drodze weźmie mnie Jasna Cholera!   Czy to nie cudowne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pójdzie na Pielgrzymkę Prezydent - elekt w dowód wdzięczności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młodzież w wieku od 16 do 18 lat wędruje za pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów...." mojej kuzynce nie pomogło pisemne zezwolenie od rodziców i z takiego mitingu wróciła w stanie tzw. błogosławionym :)
  A moja kolezanka, po powrocie z pielgrzymki, zamienila się w krowę. Nie wierzycie??? Te brednie o ciązach sa tyle samo warte. informuję, ze tego typu posty bedą kasowane. Idzcie sobie trollować gdzie indziej. a wszystkich niezadowolonych zapraszam do wysyłania skarg na mnie pod adres:   krzysztof.wiejak@dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nic nie napisano na temat pielgrzymek z miejcowości woj.lubelskiego przynależnych do Diecezji Siedleckiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...