Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po tych studiach pracy nie znajdziesz

Utworzony przez vonage CANADA, 9 lutego 2009 r. o 02:26 Powrót do artykułu
Jezeli narobilo sie pseudo uczelni do ktorych uczeszczaja pseudo studenci to po skonczeniu takich "studiow" znajduja pseudo prace. Smialo mozna powiedziec ze wiekszosc polskich studentow studiuje bo albo jest to w modzie albo rodzice kazali bo nie wypada nie miec tytylu mgr itp. albo trzeba sie dowartosciowac bo np. przyszly malzonek czy zona ma juz studia ukonczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myślicie dlaczego??? Bo po tych studiach i z tymi kwalifikacjami choćby się miało dyplomy z wyróżnieniem pracę dostaną tylko PROTEGOWANI z rodziny bądź układów partyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mocy "specustawy lotniskowej" beda mogli byc lotnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FILOLOGIA ROMAńSKA, dodaję jeszcze jeden kierunek, też nie ma pracy, chyba że ktoś chce być nauczycielem w szkole, a np. z tłumaczeniem w Lublinie cienko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden prezes, czy chociażby dyrektor nie zatrudni dobrego ekonomisty coby patrzył mu na ręce, zna się na pracy i nie jedno by zobaczył, a poco mu taka konkurencja, lepiej jak umowy podpiszą związkowcy, którzy tworzą w zakładzie drugi nie pisany oficjalnie istniejący zarząd. Miał rację mój poprzednik iż pracę dostają tylko "SWOJAKI" , tworzy się kierownicze stanowiska po których po 5 latach ma się zapewnioną pracę bez konkurencji, bo chociaż jest ogłoszony konkurs wymóg wykształcenie wyższe ekonomiczne to z klauzulą - 5 lat na kierowniczym stanowisku, a skąd ma wsiąść te 5 lat absolwent, jest taka opcja : po przyjęciu na studia założyć związki zawodowe i być główną księgową przyjmować składki to po ukończeniu studiów było by jak znalazł te 5 lat, a i praca pewna za taką działalność, a propos dziś już nie ma znaczenia jakie to związki - niestety ekonomista tego nie zrobi. Dopóki związki będą tworzyć osobny zarząd i działać w zakładzie, a nie poza nim jak jest w pozostałych krajach unii, administracja, zarząd ani ekonom nie ma tam pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem studentem up i wiem ze po studiach pracy w zawodzie nie znajde bo... ja nie mam zawodu! i ci ze zdjecia niech nie gadają głupot o tym ze nie ma z tym problemu. wystarczy spojrzeć na tabelę z liczbą bezrobotnych w których jest 65 rolników na 300 studiujących! a ile jest studiów gdzie studiuje się ekonomię czy też pedagogikę? pewnie byłoby ich wiecej ale reszta pracuje na farmach w UK (w zawodzie zbierając truskawki). smieszą mnie takie artykuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego po studiach prawniczych nie można znaleść pracy. Przecież jeżeli ktoś myśli poważnie o karierze adwokata czy radcy to jeżeli zda aplikację to państwo obligatoryjnie jest zobowiązane znaleśc aplikantowi kancelarię, jeżeli sam tego nie zrobil. Problem tkwi tylko w tym, że osoby studiujące prawo często mylą się z powołaniem i przez 5 lat męczą się na tych studiach i kończą je(choć niezawsze) "zieloni"tzn, nic z nich nie wynoszą co mogłoby im się przydać w dalszym życiu, więc gonią później do UP jako bezrobotni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Miłoszu. Nie wiem skąd wytrzasnął Pan kierunek nauczycielskie kolegia językowe. Świadectwo ukończenia kolegium dzisiaj nie daje prawa nauczania języka obcego nawet w przedszkolu. TRZEBA MIEĆ CO NAJMNIEJ LICENCJAT . Od czasu likwidacji prawnej możliwości zrobienia eksternistycznie licencjatu, po kolegium dysponuje się jedynie matura , tą osiągniętą w liceum. Co prawda UMCS jak zwykle udaje, że nic się nie stało, tylko kto zechce i jak długo robić się w konia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Gdansku. Jestem inzymierem informatyki, wydzial telekomunikacji, specjalnosc; sieci komputerowe i systemy rozproszone. Prowadze wlasna siec komputerowa i dobrze znam Linucha. Obecnie przestalem szukac pracy w zawodzie, nawet w sklepie komputerowym, gdyz od roku nie otrzymalem ani jednej oferty pracy! Takze prosze, przestancie klamac, ze informatycy potrafia znalezc prace w zawodzie! Moze programisci tak, ale juz sieciowcy i graficy (chyba, ze sa na asp i maja zylke artystyczna, to ciut latwiej, tak nie maja szans) juz nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...