Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tą drogą jeździ pan Komendant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przez rok czasu takiej potrzeby patrol nie widział ?? Chyba jakiś oficer tędy jechał rano skoro policja raczyła się tu zjawić osobiście. A swoją drogą jechałem tędy o godz. 7:35 i nikt ruchem nie kierował. Więc o której się tam pojawili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że szanowni panowie z drogówki raczyli regulować ruch ręcznie jak za chwilę zrobił się korek od turystycznej do kasprowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ludzie powinni się przesiąść do mpk i nie narzekać!!! zamiast wozić siebie i swój tyłek. Ja jak jeżdżę to we 4 osoby a do okoła widze pojedynczych Panów i Panie którzy siedzą sami a aucie i tylko wzmagają korki!!!!!! ZMądrzejcie troche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co mi samochód, jakbym miał wozić ludzi to bym sobie kupił autobus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thomas napisał:
Bo ludzie powinni się przesiąść do mpk i nie narzekać!!! zamiast wozić siebie i swój tyłek. Ja jak jeżdżę to we 4 osoby a do okoła widze pojedynczych Panów i Panie którzy siedzą sami a aucie i tylko wzmagają korki!!!!!! ZMądrzejcie troche.
BARDZO SŁUSZNIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...