Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zatrzymała kolejnych kiboli

Utworzony przez Artur, 18 sierpnia 2008 r. o 19:47 Powrót do artykułu
ZAMKNĄĆ NA 10 LAT I BĘDZIE SPOKÓJ.ONI NISZCZĄ LUBELSKĄ PIŁKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej wbić na pal ????? Nie mam zamiaru jako podatnik utrzymywać sku***ela !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie powie, że Kibice Motoru poprostu się bronili przed atakiem bandytów z Widzewa, którym policja pozwoliła spokojnie staranować ogrodzenie przy wejściu na stadion ? Gdyby policja zaczeła strzelać w momencie gdy forsowali bramę na stadion to żaden z nich nie przeszedłby od razu poza sektor gości i nie byłoby żadnej zadymy. Najłatwiej zwalić winę na organizatora czy lubelskich pseudokibiców. Policja dała ciała na samym początku i teraz odwraca kota ogonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzedas napisał:
Czemu nikt nie powie, że Kibice Motoru poprostu się bronili przed atakiem bandytów z Widzewa, którym policja pozwoliła spokojnie staranować ogrodzenie przy wejściu na stadion ? Gdyby policja zaczeła strzelać w momencie gdy forsowali bramę na stadion to żaden z nich nie przeszedłby od razu poza sektor gości i nie byłoby żadnej zadymy. Najłatwiej zwalić winę na organizatora czy lubelskich pseudokibiców. Policja dała ciała na samym początku i teraz odwraca kota ogonem.
Kłamczuchu, albo jesteś z PO albo nie byłeś na meczu i nie wiesz jak było. To Motor zaczął atak na Widzew i sprowokował całe zajście. PS Zlikwidować ten chory "klub", relikt komuny, największą zakałę Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakoś nie mam zamiaru utrzymywać darmozjadów z rządu i co też wbić ich na pal??? JESTEM KIBICEM MOTORU OD URODZENIA,NIGDY SIĘ NIE BIJE I NIGDY NA ZYGMUNTOWSKICH NIE DOSTAŁEM. A NAJWIĘKSZĄ ZAKAŁĄ LUBLINA SĄ SPOŁECZNIAKI I SEZONOWI KIBICE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...