Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politechnika Lubelska: Naukowcy będą badali energię

Utworzony przez student, 14 czerwca 2011 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Aleeee faaajnie. Szkoda tylko, że nie będzie miał kto przeprowadzać badań w tym labolatorium. Inne Politechniki jak Gdańska, Wrocławska, Łódzka, Poznańska....posiadają rozległe uprawnienia do nadawania stopni naukowych(dr nab), mają świetną kadrę naukowo-dydaktyczną, a my??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Aleeee faaajnie. Szkoda tylko, że nie będzie miał kto przeprowadzać badań w tym labolatorium. Inne Politechniki jak Gdańska, Wrocławska, Łódzka, Poznańska....posiadają rozległe uprawnienia do nadawania stopni naukowych(dr nab), mają świetną kadrę naukowo-dydaktyczną, a my??
Gościu nie piernicz i najpierw naucz się pisać wyraz "laboratorium".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier napisał:
Gościu nie piernicz i najpierw naucz się pisać wyraz "laboratorium".
jestem studentem PL i moje błędy jak najbardziej potwierdzają ten fakt. Powszechnie wiadomo, że na tą uczelnię nie idą orły. Chociaż w zasadzie, może powinienem popełnic więcej błędów, aby moje studiowanie na Politechnice Lubelskiej było bardziej oczywiste dla karzdego, nieprawdarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student PL napisał:
jestem studentem PL i moje błędy jak najbardziej potwierdzają ten fakt. Powszechnie wiadomo, że na tą uczelnię nie idą orły. Chociaż w zasadzie, może powinienem popełnic więcej błędów, aby moje studiowanie na Politechnice Lubelskiej było bardziej oczywiste dla karzdego, nieprawdarz?
To nie podstawówka i nikt nie będzie prowadził cię za rączkę. Jeżeli chcesz być w czymś dobry to musisz się długo, długo uczyć, poświęcając na to wiele swojego czasu. Zadaj sobie pytanie po co poszedłeś na studia. PS. Nie należy mówić, że jest niski poziom. Lepiej powiedzieć, że tacy jak ty zaniżają średnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdobyta w trakcie studiów wiedza i umiejętności pozwolą przyszłym inżynierom znaleźć zatrudnienie w sektorze energetyki odnawialnej." Weźcie wy się walnijcie solidnie w łeb zanim takie bzdury napiszecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Aleeee faaajnie. Szkoda tylko, że nie będzie miał kto przeprowadzać badań w tym labolatorium. Inne Politechniki jak Gdańska, Wrocławska, Łódzka, Poznańska....posiadają rozległe uprawnienia do nadawania stopni naukowych(dr nab), mają świetną kadrę naukowo-dydaktyczną, a my??
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ..... Co maja uprawnienia do mozliwosci prowadzenia badan?? Jesli ci sie kadra nie podoba na PL to przeciez nikt cie tam nie trzyma. Nie lubie ludzi, ktorzy narzekaja dla samego narzekania, a do tego "robia" w swoje gniazdo ... Podejrzewam, ze ty jestes swietnym studentem, przykladasz sie do nauki sumiennie, nie imprezujesz, zglebiasz wiedze ... Zanim zaczniesz krytykowac innych to zrob wczesniej rachunek sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps. dlaczego jest zdjęcie holu Wydziału Mechanicznego a nie Inż. Środowiska skoro o niej mowa???. A co do przedmówców to jednak mają racje że nasza uczelnia nie jest świetna. Większa część kadry dydaktycznej uczy o rzeczach które były za czasów PRL'u. Nowoczesnej techniki, która wprowadziła by studentom innowacyjne myślenie niestety nie ma. Jedynie co to nazwy przedmiotów są nowoczesne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek napisał:
ps. dlaczego jest zdjęcie holu Wydziału Mechanicznego a nie Inż. Środowiska skoro o niej mowa???.
bo to normalne na dzienniku ze zdjecia sa przypadkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...