Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nieuznanie gola Izraelczykom nie wchodzi w - nomen omen - grę. Byłby to przykład oczywistego polskiego antysemityzmu, dowodu na to, że Polacy zabili więcej Żydów niż sami Niemcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra frekwencja jak na czwartek 17.00 i tak mało ciekawy i słabo reklamowany mecz. Przecież w sobotę był Motor-Orzeł a w sobotę znów piłka i żużel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi było sporo. Transmisja w Polsat Sport, komentatorzy chwalili publiczność. Czekamy na następne mecze naszej młodzieżówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten strach redaktora, by napisać o tym, że graliśmy z żydami? Izraelczyk? Śmiech mnie ogarnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzilem sie za "bydlo" przy punktach z jedzeniem, bluzgi i wyzwiska w strone obslugi. (pozdtawiam sliczna obsluge) Ludzie nie potrafia sie zachowac w Lublinie, gosc siedzacy obok popija setke za pazuchy, nagminne palenie papierosow na obiekcie- pod trybunami mialem wrazenie ze siedze w palarni! o komentarzach antysemickich pana od setki nie wspomne! brak kultury i dziwicie sie ze jestescie Polska B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B ? A w Warszawie, Londynie, czy Monachium to niby nie piją setek i nie palą papierosów ? Chłopie mało rolny skąd ty to bierzesz ? Ciesz sie żydzioku ze cię nie wygonili, bo tacy jak ty powinni oglądać brydża na żywo a nie futbol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lucjanie za takie zachowanie na Arsenalu w Londynie szybciej znalazlby sie za brama niz wszedl na stadion:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie. Izrael w mistrzostwach Europy. Kiedy Chiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lucjanie za takie zachowanie na Arsenalu w Londynie szybciej znalazlby sie za brama niz wszedl na stadion:)
Mało wiesz o życiu, oj mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło to organizatorzy! (jak zwykle zresztą na arenie lublin) nawiązuje tu do zeszlorocznego meczu młodzieżówki z Włochami kto byl to wie o co chodzi i do koncertu Biohazard i Pana Geldofa. Tym razem jednak chodzi mi o rzekome darmowe bilety na kartę "rodzina trzy plus". "Biletów JUŻ! !! Brak" to usłyszałem w kasach podczas gdy na trybunach nie bylo nawet 1/4 publiki. Myślę ze ten co przydzielal pulę tych biletow powinien wziąć sobie koło i pier...nąć się w czoło! !! A przecież jeszcze wiele wiecej rodzin wielodzietnych mogłoby skorzystac z tej oferty i zapełnić bardziej te świecące pustkami trybuny. No ale co zrobisz jak zarządzający tym obiektem noszą w łbach siano zamiast mózgów no nic nie zrobisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło to organizatorzy! (jak zwykle zresztą na arenie lublin) nawiązuje tu do zeszlorocznego meczu młodzieżówki z Włochami kto byl to wie o co chodzi i do koncertu Biohazard i Pana Geldofa. Tym razem jednak chodzi mi o rzekome darmowe bilety na kartę "rodzina trzy plus". "Biletów JUŻ! !! Brak" to usłyszałem w kasach podczas gdy na trybunach nie bylo nawet 1/4 publiki. Myślę ze ten co przydzielal pulę tych biletow powinien wziąć sobie koło i pier...nąć się w czoło! !! A przecież jeszcze wiele wiecej rodzin wielodzietnych mogłoby skorzystac z tej oferty i zapełnić bardziej te świecące pustkami trybuny. No ale co zrobisz jak zarządzający tym obiektem noszą w łbach siano zamiast mózgów no nic nie zrobisz...
Najtańsze bilety były po 5 zł. Jeżeli masz 3-kę dzieciaków, to wychodzi 20 zł dla nich i dla Ciebie. To chyba nie majątek!? Niestety ale niektórzy ludzie są strasznie rozpaskudzeni - wszystko chcieli by za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzilem sie za "bydlo" przy punktach z jedzeniem, bluzgi i wyzwiska w strone obslugi. (pozdtawiam sliczna obsluge) Ludzie nie potrafia sie zachowac w Lublinie, gosc siedzacy obok popija setke za pazuchy, nagminne palenie papierosow na obiekcie- pod trybunami mialem wrazenie ze siedze w palarni! o komentarzach antysemickich pana od setki nie wspomne! brak kultury i dziwicie sie ze jestescie Polska B
Jak jesteś taki wrażliwy, to następnym razem kup sobie bilet VIP'owski. Tam podczas poczęstunku (w cenie biletu) była pełna kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło to organizatorzy! (jak zwykle zresztą na arenie lublin) nawiązuje tu do zeszlorocznego meczu młodzieżówki z Włochami kto byl to wie o co chodzi i do koncertu Biohazard i Pana Geldofa. Tym razem jednak chodzi mi o rzekome darmowe bilety na kartę "rodzina trzy plus". "Biletów JUŻ! !! Brak" to usłyszałem w kasach podczas gdy na trybunach nie bylo nawet 1/4 publiki. Myślę ze ten co przydzielal pulę tych biletow powinien wziąć sobie koło i pier...nąć się w czoło! !! A przecież jeszcze wiele wiecej rodzin wielodzietnych mogłoby skorzystac z tej oferty i zapełnić bardziej te świecące pustkami trybuny. No ale co zrobisz jak zarządzający tym obiektem noszą w łbach siano zamiast mózgów no nic nie zrobisz...
Marcin a może Ty trochę pomyśl? Wszystkie bilety dla rodzin trzy plus zostały rozdane, ale co druga rodzina nie przyszła, bo po prostu było za zimno dla małych dzieci. Niektórzy nawet oddali bilety do kas, żeby rodziny, ktore mają starsze dzieci  mogly z nich skorzystać. Stąd na niektórych sektorach byly pustki. Zawsze najłatwiej kogos skrytykować. Zresztą jak się przychodzi na godzinę przed meczem po bilet to trzeba się liczyc z faktem, że może już ich nie być. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to za zimno? To organizatorzy nie mogli zamówić wyższej temperatury!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...