Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Popularna marka już w Lublinie. Pierwszy sklep sieci w Lublin Plaza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2017 r. o 16:56 Powrót do artykułu
a już myślałem ze to sklep dla wędkarzy muszkarzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok i będzie po ptakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flying Tiger Copenhagen?? Tu jest Polska? Co to za nazwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latający Tygrys Kopenhaga taka nazwa powinna byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie przy rynku jest ten sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten sklep dzisiaj, przy okazji wyjscia na film. Balony do okoła wejscia, ludzi sporo, wszedłem.....rozejrzałem się.....i zadałem sobie pytanie: co to k...a jest. O co chodzi, dla kogo to jest sklep? Nie wiem, ale jak ten sklep sie przyjmie , to otwieram w zimię stoisko ze sniegiem. Widocznie wszystko da sie sprzedać...kazdy bubel da sie w galerii sprzedać. To jest sieciówka?? handlują tym otpustowym asortymentem na świecie ?? Mydło i powidło w skrócie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fascynujące...mam nadzieję ze za kilka miesięcy już go tam nie będzie. głupota!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać polacy to są śmieciarze co kupują straganiarskie badziewia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny badziew ubrany w "galerianą" nazwę. Byłem w tym sklepie w W-wie, i szczerze mówiąc chińszczyzną zalatuje, a ceny jak dla Niemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trumpka, pumpka i lewarek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...