Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowali mu samochód, nagrała ich ukryta kamera

Utworzony przez Gość, 17 lutego 2011 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Gno..m nogi z d..y powyrywać, jestem jeszcze w stanie zrozumieć złodzieja który coś ukradnie i ma z tego zysk, ale takie barany łażą i niszczą czyjeś mienie. Niech teraz rodzice płacą za swoje ukochane pociechy, skoro wychować się nie udało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę, bardzo chętnie sama sobie zamontuję taką kamerę po tym jak ktoś parę dni temu przerysował mi wóz i naderwał zderzak na parkingu w centrum, tylko proszę o przybliżenie parametrów technicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paluszki obciąć gnojkom i więcej nic nie porysuje chyba że własnego kitajca w spodniach swymi kikutkami. srać na nich!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może źle zaparkował. W takiej sytuacji gnoje powinni być uniewinnieni a kierowca pozbawiony auta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quina napisał:
A może źle zaparkował. W takiej sytuacji gnoje powinni być uniewinnieni a kierowca pozbawiony auta:)
a ciebie powinni wykastrować byś nie płodził kolejnych sobie podobnych. i co śmieszne imbecylu:)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoździem porysować im twarzyczki...długość rys powinna odpowiadać tym na samochodzie,mogą być jedynie o wiele głębsze -mogą też przechodzić przez oczy. Sku***syny ,pomalowałem cokół ogrodzenia....zmazali go,że aż żal serce ściska . Moje 2,5 tysiąca szlag trafił. Na Policję nie pójdę bo nic to nie daje -kupię dubeltókę,przypilnuję i jednego ch*ja będzie mniej. Co tym gnojom zrobią ...pogrożą paluszkiem ? Prokuratorzy wypuszczają hołotę nawet nie zobowiązując jej do naprawienia szkód. To prawo nie obywatela chroni tylko właśnie to draństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quina napisał:
A może źle zaparkował. W takiej sytuacji gnoje powinni być uniewinnieni a kierowca pozbawiony auta:)
Ktoś zaproponował kastrację. Ale za co? Za myślenie rozporkiem Ale gdyby np ~quina~ przechodził w miejscu niedozwolonym to może by tak obciąć nóżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszą karą dla wandali jest pokazanie ich twarzy w internecie wraz z podaniem miejsca zamieszkania i pracy/szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też rysowali ale od kiedy kupiłem kamerkę jakoś odstraszyło wandali i mam spokój. ja wziąlem tą 5mpix z oświetlaczem działa ekstra http://www.germano.com.pl/15-rejestratory-samochodowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą opcją jest dobra kamera i przyczajka oraz zatrzymanie obywatelskie. Do tego kilku świadków się znajdzie, którzy zeznają, że to ci złapani im też samochód uszkodzili. Przy kilku świadkach można dobić do 30 000zł, które taki gnój będzie musiał zwrócić. Do tego zawiasy i nasrane w papierach. Polecam każdemu - wtedy by się problem skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...