Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale się głupia załatwiła. Musiała byc mocno zdesperowana, że zrobiła coś co poradził jej internet.... czyli największy śmietnik na kuli ziemskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ma małe, ale bym nie zamienił ich na zadne bufony, melony itp.. MAŁE JEST PIĘKNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co DW pisze dwa razy ten sam artykuł? Bo co , bo na wykopie było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej to trzeba mieć w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale glupia .. czy tylko piersi sa wyznacznikiem kobiety? ...Nie .. trzeba miec rozum i starac sie zrozumiec drugiego czlowieka .. a piersi sa tylko dodatkiem rozrozniajacym plec ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjio napisał:
Olej to trzeba mieć w głowie.
Ostrożnie z takimi tekstami, bo jeszcze ktoś będzie sobie chciał wstrzyknąć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esteta napisał:
Ale glupia .. czy tylko piersi sa wyznacznikiem kobiety? ...Nie .. trzeba miec rozum i starac sie zrozumiec drugiego czlowieka .. a piersi sa tylko dodatkiem rozrozniajacym plec ..
współczuję jeżeli dla Pana piersi są tylko dodatkiem po którym rozróżnia Pan plecy u kobiet cóż kosmos i ludzka głupota to dwa bezmiary.. jak czytałem artykuł to myślałem, że ktoś se jaja robi.. czego to ludzie nie wymyślą.. naprawdę jestem pod wrażeniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli kobieta ma piersi to bardzo dobrze ale jeżeli nie ma to ma przecież inne walory nie mniej ważne a może nawet ważniejsze.Na przykład taki rozum.Rzecz bardzo niedoceniana przez mężczyzn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...