Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wczoraj wieczorem trzech kretynów z ul. Żmigród idąc po pijaku ul. Królewską wyrywało szyldy ze sklepów na królewskiej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadzwoniłeś na policję? forum to nie ogłoszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mz bohaterze dawaj na krótka w nocy to cie wyruham wez zone to ja wyjebiemy od uha do dupci w kazda dziurke sie spuszcze.GEJE ŻONDZOM BABY TRZA POWYBIJAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
niby mieszkasz na krótkiej, ale do szkoły chyba miałeś za daleko.
Ostatnio edytowany 23 kwietnia 2012 r. o 12:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo za przykladna postawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Mz bohaterze dawaj na krótka w nocy to cie wyruham wez zone to ja wyjebiemy od uha do dupci w kazda dziurke sie spuszcze.GEJE ŻONDZOM BABY TRZA POWYBIJAĆ.
Wcale sie nie dziwie że musisz tak robić na co dzień, bo jaka dziewczyna chciała by takiego prostaka zaprosic do łóżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil twoja glupia suka obciaga kazdemu a tak na h** mi do luzka w aucie ja biore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje postawy przechodniów powinni im to też jakoś wynagrodzić prezentem jakimś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się Sąd wysilił co do kary. 1,5 tys. to ma być nawązka na rzecz pokrzywdzonego?. Minimum 15 tys aby gnojek popamiętał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar, człowiek nie może czuć się bezpiecznie nawet w biały dzień. Brawo dla przechodniów, którzy zareagowali! To nietypowa reakcja, z reguły po prostu ludzie udają, że nie widzą, gdy coś się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...