Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powyborcze podejrzenia. Czy w Lublinie kupowano głosy?

Utworzony przez ćpającykot, 12 listopada 2013 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Panie Rozenek .Kogo obchodzi co kto kupuje.Jak chcesz prawdy to wróć do sprawy słupów sponsorów twego guru.Żenujące że zajmujecie się bzdetami a nie poważnymi sprawami.Gdzie projekty ustaw które będą mieć wpływ na poprawe życia społeczeństwa? Jesteście jak PISiory kręcicie się za swoim ogonem .Jak nie marycha to krzyże.Przestańcie plotkować bieżcie się do pracy.Tak pracy bo zamiast pracować. Pochwal się co ty zrobiłeś będąc tym który tworzy prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota szykuje się chyba do koalicji z PIS w następnej koalicji. W Elblągu już nawet wspólnie współpracując udało im się odwołać przezydenta z PO i powołać prezydenta z PIS. Skoro możliwa była koalicja PIS z Samoobroną, to będzie możliwa i z Palikotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzynek zająłbyś się najpierw swoim szefunciem, bo on to ma dopiero za uszami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt: "dowiedzieliśmy się, że z politykami Twojego Ruchu skontaktowali się działacze związani z frakcją lokalnej PO, która przegrała wybory" - Czyżby politycy PO z "przegranej frakcji" mieli bliżej do Twojego Ruchu niż do władz Platformy Obywatelskiej?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj kupiłem papierosy p Rozenek troche rozwagi niesiej głupiej propagandy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie się na prawie? Nie. No to polecam: http://www.kancelaria-zcw.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A takim dobrym dziennikarzem był... Szkoda faceta.(Rozenka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...