Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca dla Samsunga w Lublinie. Chcą zatrudnić ponad 100 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2017 r. o 20:49 Powrót do artykułu
To już nie 180, tylko ponad 100 osób. Za dwa dni się okaże że to około 100 osób, czyli przyjmą 70, a reszte obowiązków przejmą już pracujące osoby w ramach super atrakcyjnej stawki 13 brutto. Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAWLAcz WALDEq - znany geek ;), opusci rade nadz lotniska lublin i zostanie hakierem sprzetu agd???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam gdzieś pracę, będę miała 5 dziecko i za darmo 2500 zł, mają dać mi mieszkanie za darmo, plus ok. 500 zł rodzinnego, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 5 dzieci + 2 rodziców wystarcza ci 2500zł? szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samsung to nie Nokia. Convergys nie Accenture. Lublin nie Dublin. Ale do przodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soss napisał:
mam gdzieś pracę, będę miała 5 dziecko i za darmo 2500 zł, mają dać mi mieszkanie za darmo, plus ok. 500 zł rodzinnego,
 troll alert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze są pojawiają się nowe miejsca pracy, szkoda że takie marne. Ale zawsze to na plus dla ludzi którym taka robota pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca linia sprzedażowa, a bardziej pomoc techniczna, klasyczne call center.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rzeszy markelskiej ciapas za obmacywanie panien na basenie dostaje miesiecznie 1800 EUR I mieszkanie. A Ty ile zarabiasz pracujac uczciwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CuperTINY dalej w Dublinie? Obiektywnie rzeczywistość ujmując SAMSUNG w czasach ukochanej przez polskiego klienta glokalizacji wyszedł na prowadzenie. Po prostu wybrał najdoskonalszy język Polski ...z Lublina. Apple bierze po taniości przesterowane mieszane dialekty polskiego żyjące w Dublinie. Jakość obsługi też ma wpływ na UX. A tu z tego i Szczebrzeszyn słynie :) Obawiam się, że jeśli amerykański koncern nie wejdzie w te szranki, to zapętli się i zatrzyma swój wzrost na naszym rynku, na niskim poziomie. Glokalizacja to przyszłość. A Stolica Języka Polskiego jest JEDNA. Jedna droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnią mnóstwo ludzi, wielkie halo i super zarobki, a potem będą zwalniać. Jak to u nas. Czyżby potwierdzało się, że Proama i Generali zwijają się z Lublina? Szeligowskiego 6 przyciąga takie firmy, kto potem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Call center jest przenoszone z Warszawy gdzie ZWOLNIONO te 100osob. Straszny kołchoz a teraz mają jeszcze płacić im minimalną krajową. Współczuję. Samsung dziady polska trzyma poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam na rektutacji. bardzo nieprofeslonalnie przeprowadzona rekrutacja w dodatku olewaja ludzi i nie odzywaja sie po tescie-bardzo zle to swaidzcy o convergys. olewaja beszczelnie ludzi nie informujac o wyniku testu rekrutacyjnego , ta rekrutacja to fikcja na bank nie zatrudnia tyle ludzi. poczytajcie opinie na goworku. oporcz mnie startowalo tam 2 znajomych , do nikogo sie nie oezwali a obiecaliw  ciagu 2 tygodni, wkurzylam sie i sama sie z nimi skontaktowalam. dostalam wiadomsoc ze dzikuja nie mam pracy, nawet nie podali z jakiego powadu i jaki mialam wynik testu. poczytacjie jaki cyrki tam odchodzi ***gowork.pl/opinie_czytaj,987421
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota w cc samsunga za dobrych czasów była gorsza niż na kasie w biedronce. Uważajcie na tą ofertę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...