Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy okradli swojego szefa na 80 tys. zł

Utworzony przez gg, 15 czerwca 2013 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Niestety  ale jeśli zatrudnia sie pracowników to trzeba być sk...nem i trzymac ich krótka inacze  albo cie okradna albo oszukaja albo kreca lody na boku... taka polska natura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak placil pies grosze ludziom hcial sie na ich kszywdzie nahapac to dobże robiki!mi muj szef we firmie budowlanej zalegal 3tysie to se mlota pneumatycznego wziełem za 5tysi ciul nawet niezglosil bo robilem na czarno a ile tarcz nakradłem albo śrup gwozdzi wkrentarek szlifierek na jakie 20tysi a to ńietyko ja a ten szmaci.rz nas źwolnil a na koniec nasra.em mu na siedzienie w jego pikapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Zniżki do różnych miejsc w Lublinie -> www.qpony.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak placil pies grosze ludziom hcial sie na ich kszywdzie nahapac to dobże robiki!mi muj szef we firmie budowlanej zalegal 3tysie to se mlota pneumatycznego wziełem za 5tysi ciul nawet niezglosil bo robilem na czarno a ile tarcz nakradłem albo śrup gwozdzi wkrentarek szlifierek na jakie 20tysi a to ńietyko ja a ten szmaci.rz nas źwolnil a na koniec nasra.em mu na siedzienie w jego pikapie
No i wlasnie to jest Polska. Jak komus nie pauje placa to nikt nie zmusza do pracy. Taki cwany jeste w buzi to sam zaloz i sam zatrudnij pajacu jeden. Brak slow do takiego cwaniaczka ktory duzy mowi a malo robi. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile u tego szefa zarabiali,zatrudnieni na ułamek etatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśłę że jak mówi prawdę to trzeba go namierzyć i przyznanie się mamy jak znalazł. Toś skur.wielu pochwalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok okradli szefa ale może szef z góry okradał ich? Nikt o tym już nie pomyślał. W wielu prywatnych firmach na naszej kochanej lubelszczyźnie takie sytuacje to norma.. Najniższa krajowa, niepłacenie za urlopy, zwolnienia itp. o premiach czy nawet skromnych dodatkach okolicznościowych np. na święta już nie wspomnę a na nawet najmniejsze słowo sprzeciwu słyszymy: ''jak ci się nie podoba idź tam gdzie płacą za urlopy'' itp.. Kary od inspekcji pracy są śmiesznie małe i ''pracodawcy'' chętnie zapłacą nawet co roku taką karę niż urlopy itd.. bo dużo bardziej im się to opłaca. Chcieliby zarabiać miliony ale od siebie nawet niezbędnego minimum nie dają-żenada. A potem dziwić się że ludzie uciekają całymi rodzinami za granicę by żyć godnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile u tego szefa zarabiali,zatrudnieni na ułamek etatu?
Pracuję w tej firmie i nie zarabiali wcale mało. Wszyscy byli zatrudnieniu na umowę na czas nieokreślony, naprawdę mieli dobre warunki. W zimie obiadki, imprezki firmowe, premie, wszystko co chcieli. Wszyscy w firmie jakoś umieją docenić naprawdę dobrego szefa, ale magazyn to jednak bada idiotów, którzy wzajemnie się nakręcają. Picie i kradzieże w magazynie to norma, a wszystko dlatego że nikt ich do tej pory nie pilnował. Tych dwóch to bardzo sympatyczni ludzie, szkoda że akurat oni, naprawdę się zawiodłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok okradli szefa ale może szef z góry okradał ich? Nikt o tym już nie pomyślał. W wielu prywatnych firmach na naszej kochanej lubelszczyźnie takie sytuacje to norma.. Najniższa krajowa, niepłacenie za urlopy, zwolnienia itp. o premiach czy nawet skromnych dodatkach okolicznościowych np. na święta już nie wspomnę a na nawet najmniejsze słowo sprzeciwu słyszymy: ''jak ci się nie podoba idź tam gdzie płacą za urlopy'' itp.. Kary od inspekcji pracy są śmiesznie małe i ''pracodawcy'' chętnie zapłacą nawet co roku taką karę niż urlopy itd.. bo dużo bardziej im się to opłaca. Chcieliby zarabiać miliony ale od siebie nawet niezbędnego minimum nie dają-żenada. A potem dziwić się że ludzie uciekają całymi rodzinami za granicę by żyć godnie..
Akurat oni mieli świetnego szefa. Znam temat dość dobrze. Sami też bardzo sympatyczni, aż nie chce się wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...