Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy w Lublinie: Od czwartku egzamin skodą fabią

Utworzony przez Kazio, 12 grudnia 2011 r. o 18:14 Powrót do artykułu
co o ostrości hamulców tojoty sądzi znany ekspert motoryzacyjny Maciej Kulka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNA KTOŚ MECHANIKA MAJĄCEGO POJĘCIE O SILNIKU 1.7 DTI ISUZU W OPLU? LUBLIN LUB OKOLICE. DZIĘKI Z GÓRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co nieco wiem o 1.7 bobecek@interia.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@M daj znać co Ci się dzieje z tym 1.7 DTI na the.crystal89@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła reklama dla PZM-otu ciekawe ile zapłacili. Dziwne że maja od pół roku te skody bo ja widziałem inne ośrodki które miały wcześniej. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w Wa-wie szybko trzeba było wymieniać te "wspaniałe" rydwany. Bardzo awaryjne... podobno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
ZNA KTOŚ MECHANIKA MAJĄCEGO POJĘCIE O SILNIKU 1.7 DTI ISUZU W OPLU? LUBLIN LUB OKOLICE. DZIĘKI Z GÓRY
polecam skrobów p.Włoch,skręt z obwodnicy na kozłówkę,duży zakład po prawej stronie. Super fachowiec od diesli,mojemu oplowi 1.7 cdti pomógł w przeciwieństwie do serwisów Opla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam że to draństwo. dlaczego wszystkie ośrodki muszą wymieniac samochody? Przez jedną decyzję dyrektora word? wiecie ile to kasy??? i po co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...