Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech ten figurant paligłupa odda już władzę w mieście to może zachowa jeszcze część twarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dojdzie do przebudowy to za wiele lat. Prędzej skończy sie jak tunel pod al. Racławickimi. Na cito należałoby naprawić chodnik na placyku przed wejściem do dworca pks i usunąć z tamtąd dziki handel. Ora a nawet przede wszystkim natrętnych fiejów z papierosami z przed Novej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA POWIEM TAK ROZWÓJ MIASTA TAK ALE WASILEWSKI I KOLEDZY NIE!!KONIEC Z PALIgłupami I POpaprańcami W MIEŚCIE...OCZYWIŚCIE PiSiory W RADZIE MIASTA TO TEŻ MEGA PORAŻKA I DNO!!!RANKINGI I OPINIE LUDZI POTWIERDZAJĄ LUBLIN TO NAJGORSZE DNO W POLSCE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYMIASTO napisał:
A JA POWIEM TAK ROZWÓJ MIASTA TAK ALE WASILEWSKI I KOLEDZY NIE!!KONIEC Z PALIgłupami I POpaprańcami W MIEŚCIE...OCZYWIŚCIE PiSiory W RADZIE MIASTA TO TEŻ MEGA PORAŻKA I DNO!!!RANKINGI I OPINIE LUDZI POTWIERDZAJĄ LUBLIN TO NAJGORSZE DNO W POLSCE!!
Prezydent Wasilewski jest świetnym i mądrym prezydentem. Orze na / prawie / ugorze ale zmienia na lepsze wszystko konsekwentnie. NIe huczy, nie sieje propagandy tylko pracuje. Czas to zauważyć i nie ulegać harcownikom z lewicy i PISu, którzy bardzo aktywnie działają na forach. Oszukują ludzi ale ludzie głupi nie są a was jest tylko grupka. Musimy mieć tego świadomość. Każdą inicjatywę i pracę miasta niszczą w myśl zasady "im gorzej tym lepiej". Stać ich jednak głownie na stek inwektyw,które najlepiej świadczą o poziomie wypowiadającego się. Miasto dla nich się nie liczy , liczy się władza,której pragną jak oszlali bo ona kształtuje ich byt. Nie pisz o opiniach , bo twoje opinie i twoich kumpli mają się nijak do tego jak została oceniona praca ratusza przez Lubliniam. Otóż zapewniam cię,że bardzo dogrze i są powody do satysfakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Prezydent Wasilewski jest świetnym i mądrym prezydentem. Orze na / prawie / ugorze ale zmienia na lepsze wszystko konsekwentnie. NIe huczy, nie sieje propagandy tylko pracuje. Czas to zauważyć i nie ulegać harcownikom z lewicy i PISu, którzy bardzo aktywnie działają na forach. Oszukują ludzi ale ludzie głupi nie są a was jest tylko grupka. Musimy mieć tego świadomość. Każdą inicjatywę i pracę miasta niszczą w myśl zasady "im gorzej tym lepiej". Stać ich jednak głownie na stek inwektyw,które najlepiej świadczą o poziomie wypowiadającego się. Miasto dla nich się nie liczy , liczy się władza,której pragną jak oszlali bo ona kształtuje ich byt. Nie pisz o opiniach , bo twoje opinie i twoich kumpli mają się nijak do tego jak została oceniona praca ratusza przez Lubliniam. Otóż zapewniam cię,że bardzo dogrze i są powody do satysfakcji.
to proszę podać przykłady mądrości i świetności naszego prezydenta. Bo jakoś trudno to zauważyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Prezydent Wasilewski jest świetnym i mądrym prezydentem. Orze na / prawie / ugorze ale zmienia na lepsze wszystko konsekwentnie. NIe huczy, nie sieje propagandy tylko pracuje. Czas to zauważyć i nie ulegać harcownikom z lewicy i PISu, którzy bardzo aktywnie działają na forach. Oszukują ludzi ale ludzie głupi nie są a was jest tylko grupka. Musimy mieć tego świadomość. Każdą inicjatywę i pracę miasta niszczą w myśl zasady "im gorzej tym lepiej". Stać ich jednak głownie na stek inwektyw,które najlepiej świadczą o poziomie wypowiadającego się. Miasto dla nich się nie liczy , liczy się władza,której pragną jak oszlali bo ona kształtuje ich byt. Nie pisz o opiniach , bo twoje opinie i twoich kumpli mają się nijak do tego jak została oceniona praca ratusza przez Lubliniam. Otóż zapewniam cię,że bardzo dogrze i są powody do satysfakcji.[/quote] [quote]Czas to zauważyć i nie ulegać harcownikom z lewicy i PISu, którzy bardzo aktywnie działają na forach.
JA WIDZĘ,ŻE NA TYM FORUM DZIAŁAJA POPAPRAŃCY PROPAGANDY PO OBECNA PLATFORMIACKA WŁADZA TO NIEUDOLNOŚĆ I SZKODNICTWO DLA LUBLINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Prezydent Wasilewski jest świetnym i mądrym prezydentem. Orze na / prawie / ugorze ale zmienia na lepsze wszystko konsekwentnie. NIe huczy, nie sieje propagandy tylko pracuje. Czas to zauważyć i nie ulegać harcownikom z lewicy i PISu, którzy bardzo aktywnie działają na forach. Oszukują ludzi ale ludzie głupi nie są a was jest tylko grupka. Musimy mieć tego świadomość. Każdą inicjatywę i pracę miasta niszczą w myśl zasady "im gorzej tym lepiej". Stać ich jednak głownie na stek inwektyw,które najlepiej świadczą o poziomie wypowiadającego się. Miasto dla nich się nie liczy , liczy się władza,której pragną jak oszlali bo ona kształtuje ich byt. Nie pisz o opiniach , bo twoje opinie i twoich kumpli mają się nijak do tego jak została oceniona praca ratusza przez Lubliniam. Otóż zapewniam cię,że bardzo dogrze i są powody do satysfakcji.
czytam te twoje "mądrości" i zastanawiam sie czy coś brałeś (dopalacze) czy ktoś ci za pisanie tych durnot płaci czy jesteś nienormalny . i nie wiem co było dla ciebie lepsze. człowieku lublin staje się skansenem, nie ma tu żadnego sensownego inwestora zarobki są żałosne, o drogach nie wspomnę. p.s. jesl nie zarobiłeś na tym komnetarzu to : 1)nie bierz tych świnstw bo ci papkę robią z mózgu lub 2) zacznij sie leczyć u jakiegoś neurologa , polecam też psychologa i pschiatrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~malone~ napisał:
czytam te twoje "mądrości" i zastanawiam sie czy coś brałeś (dopalacze) czy ktoś ci za pisanie tych durnot płaci czy jesteś nienormalny . i nie wiem co było dla ciebie lepsze. człowieku lublin staje się skansenem, nie ma tu żadnego sensownego inwestora zarobki są żałosne, o drogach nie wspomnę. p.s. jesl nie zarobiłeś na tym komnetarzu to : 1)nie bierz tych świnstw bo ci papkę robią z mózgu lub 2) zacznij sie leczyć u jakiegoś neurologa , polecam też psychologa i pschiatrę.
WYZNACZONY PRZEZ CIEBIE POZIOM DYSKUSJI upoważnia mnie do stwierdzenia,że gadać mi się z tobą nie chce. Gwoli informacji powiadamiam cię,że tryskam zdrowiem, mam obiektywny pogląd na otaczającą mnie rzeczywistość,nie mam nic wspólnego z ratuszem, nie należę do żadnej partii, dobrze zarabiam bo jestem dobrze wykształcony i całe życie uczę się. Z tego powodu nie jestem frustratem i nieudacznikiem jak ty. Pokaż ,że coś umiesz to i pracę znajdziesz. A Lublin zmienia się pięknie i bardzo się z tego cieszę. Gadać z tobą nie będę . Idż się uczyć. Może cię gdzieś zatrudnią. Każdy jest kowalem własnego losu i swej frustracji nie wylewaj na innych. Do roboty leniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
WYZNACZONY PRZEZ CIEBIE POZIOM DYSKUSJI upoważnia mnie do stwierdzenia,że gadać mi się z tobą nie chce. Gwoli informacji powiadamiam cię,że tryskam zdrowiem, mam obiektywny pogląd na otaczającą mnie rzeczywistość,nie mam nic wspólnego z ratuszem, nie należę do żadnej partii, dobrze zarabiam bo jestem dobrze wykształcony i całe życie uczę się. Z tego powodu nie jestem frustratem i nieudacznikiem jak ty. Pokaż ,że coś umiesz to i pracę znajdziesz. A Lublin zmienia się pięknie i bardzo się z tego cieszę. Gadać z tobą nie będę . Idż się uczyć. Może cię gdzieś zatrudnią. Każdy jest kowalem własnego losu i swej frustracji nie wylewaj na innych. Do roboty leniu.
klakier straconych szans. Doradzam w czasie wolnym od nauki rozrywke w postaci wycieczek do innych miast. Stracisz człowieku dobre samopoczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Czas kończyć, to na prawdę przestaje być zabawne. Lata zaniedbań, a bezczynność tylko wzmaga negatywne opinie. Proszę sobie poczytać ######turystyka.wp.pl/gid,11236205,title,...ia_zdjecie.html , ale to i tak pewnie krzywdząca i tendencyjna opinia - jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze raz ( http: //turystyka.wp.pl/gid,11236205,title,nieprzyjazne-polskie-miasta,zdjecie,orltmkqlk,galeria_zdjecie.html )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...