Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor KUL przygotuje nową podstawę programową wychowania do życia w rodzinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 listopada 2016 r. o 20:00 Powrót do artykułu
System 8 +4 to system na który czekają Polacy Gimnazja powinny być wygaszane od 1 września 2017 ! a w 2019 zamknięte. System 8 letnia szkoła podstawowa i 4 letnie liceum (5 lat technikum), docelowo system dwuszczeblowy a nie trzy, przyniesie same oszczędności - tu nie trzeba być myślicielem, gimnazja nie mogą się obronić prawie niczym. samorządy w dużych miastach - zdominowane przez PO uprawiają demagogię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że nie Żurek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad ja wiedzialem, ze baba napisala ten artykul ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ma być podstawa programowa,to lepiej żeby uczniowie szli na wagary na tych lekcjach,bo niczego o życiu się nie nauczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metody naturalne sprawiają, że kobieta ma co miesiąc dodatkowe emocje związane z oczekiwaniem na miesiączkę zwłaszcza gdy już urodziła np. trójkę dzieci i więcej by nie chciała mieć. A ileż satysfakcji, jeśli znów się udało... Gorzej, jeśli nie - ot, taka ruletka, która z pewnością czyni współżycie "wartością oczekiwaną i intrygującą", prawda, pani profesor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że nie tzw. Żurek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System 8 +4 to system na który czekają Polacy Gimnazja powinny być wygaszane od 1 września 2017 ! a w 2019 zamknięte. System 8 letnia szkoła podstawowa i 4 letnie liceum (5 lat technikum), docelowo system dwuszczeblowy a nie trzy, przyniesie same oszczędności - tu nie trzeba być myślicielem, gimnazja nie mogą się obronić prawie niczym. samorządy w dużych miastach - zdominowane przez PO uprawiają demagogię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad ja wiedzialem, ze baba napisala ten artykul ? :D Sztandar Ludu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pani Dudziak uczyła religii w V LO to na jej lekcje uczęszczało ok. 50 % młodzieży. Powodzenia itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż pani profesor, najlepszym lekarstwem na nie myślenie d...pie Maryny a tym samym na trwałość związku jest fizyczna kastracja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc też się bałam, że reformę będzie robił prof. Ż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawdziwi PEDOgodzy z faKULtetu gineKULogii Kościelnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP DLA TEJ BEZNADZIEJNEJ REFORMY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bez jaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że nie Żurek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc też się bałam, że reformę będzie robił "prof." Ż. pseudointelektualista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System 8 +4 to system na który czekają Polacy Gimnazja powinny być wygaszane od 1 września 2017 ! a w 2019 zamknięte. System 8 letnia szkoła podstawowa i 4 letnie liceum (5 lat technikum), docelowo system dwuszczeblowy a nie trzy, przyniesie same oszczędności - tu nie trzeba być myślicielem, gimnazja nie mogą się obronić prawie niczym. samorządy w dużych miastach - zdominowane przez PO uprawiają demagogię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że nie pisze jakiś beznadziejny lewak typu Środa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam okazję słuchać kilku wykładów Pani Dudziak i uważam, że to wspaniała kobieta. Ma zdrowe podejście do tematu. Niestety, mentalność antykoncepcyjna już niektórym zaszkodziła do tego stopnia, że nie są w stanie racjonalnie ocenić skutków ubocznych antykoncepcji. Czy kobiety naprawdę są tak chętne by łykać pigułki pełne hormonów, których negatywny wpływ na organizm został już dawno udowodniony? Wiecie, że antykoncepcja hormonalna to podwyższone ryzyko raka piersi i jajników? Nie wspomnę o zatorach, ktore po antykoncepcji są znacznie częstsze... A niestety niektóre rodzaje antykoncepcji działają wczesnoporonnie - czyli dochodzi do zapłodnienia (powstaje nowy człowiek), ale dziecko nie może się zagnieździć w macicy i jest wydalane z organizmu. Takim rodzajem "antykoncepcji" jest wkładka wewnątrzmaciczna i niektóre rodzaje tabletek. Uważam, że zamiast reklamować antykoncepcję należy młodzieży przedstawić także i te fakty, bardzo niewygodne dla lobby antykoncepcyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo dobrze, że nie Żurek.
też przez chwilę zadrżałem jak przeczytałem artykuł, faktycznie ww. gość jest nieźle odjechany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...