Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Prosił, żebym wzięła to na siebie, bo inaczej on będzie miał na koncie drugą głowę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2017 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Czy w tej redakcji niema juz normalnych pismakow ? Zastanowcie sie czy to Monika czy Malgorzata bo ja juz nie czaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tej redakcji niema juz normalnych pismakow ? Zastanowcie sie czy to Monika czy Malgorzata bo ja juz nie czaje Co za różnica ? I jedno i drugie ścierwo po tej Ziemi chodzić nie powinno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan A o pseudonimie "X" zabił pana B o pseudonimie "Y"... chwast wyrwał chwasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara śmierci i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do władz: stanowczo proszę bezzwłocznie SPRZĄTNĄĆ te ZGARNIĘTE BANDYCKIE ŚMIECI! Ich KONTA bankowe ZAJĄĆ, MIENIE ZLICYTOWAĆ a TRUCHŁA SPRZEDAĆ do preparatorni w Guben. Pozystane pieniądze przeznaczyć na odszkodowania dla najbliższych zamordowanego. ŻADNYCH PENSJONATÓW All Inclusive z wiktem, opierunkiem, opieką medyczną, edukacją i rozrywkami, ponieważ tego kraju nie stać na fundowanie bandyckim bestiom takiego dolce vita! Proszę uszanować zamordowanego, rodzinę jego, pieniądze zaharowanych podatników i pustoszony skarb państwa. Ewidentne CHWASTY natychmiast WYRRRWAĆ i spieniężyć! Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia,nikt z sąsiadów nie donosił że ,są libacje?U Mnie donosiły że,są libacje sex,kobiety nocują i głośna muzyka a w mieszkaniach mają alkoholików ,córka hazardzistka,u drugiej mąż kradł Mnie węgiel z piwnicy,ludzie u Was jest lajtowo,pozdro Mysłowice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUTYLIZOWAC SMIECIA BO NIC Z NIEGO JUŻ NIE BĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...