Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest mieszkańców bloków przy ul. Grenadierów w Lublinie

Utworzony przez luklublin, 21 września 2009 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Ciemnogród lubelski. Najlepiej wszystkie zakłady w Lublinie przeorać i zasiać las a ciemnogród lubelski pole uprawiać!!! Ciemne ludziska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda tepych warcholow,gdyby mieli co robic nie mieli by nawet czasu zeby wystawac na drodze i przeszkadzac ludziom w naprawde ciezkiej pracy. Zawsze sie znajda a'la spoleczniacy ktorzy to niby w dobrej wierze dzialaja...no ale jak skonczyl sie juz protest w Czerniejowie musi sie cos dziac na lubelszczyznie. Do roboty a nie drogi blokowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy byli bysciue tacy jasni jakby wam tak ktos pod oknem halasowqal i brudzil. Ciemnota to wy jestescie bo nie wiecie gdzie co mozna zrobic. Najlepiej dac w lape i udawac ze wszystko zgodne z prawem. Korupcja nie zalatwi wszystkiego. A maja prawo strajkowac za swoim kazdy chce zyc a nie wdychac waszych syfow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda bezxmozgowcow truja ludzi i udawaja ze wszystko w porzadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna tak sie zachowywac w stosunku do innych. Widac jacy sa dzisiaj ludzie. Bez myslne postepowania i udawanie ze wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do roboty lepiej by się zabrali bo wstyd straszny za to miasto :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie jest strajk tylko napewno nielegalna manifestacja to zaduzo powiedziane,powiedzmy protest i to na pewno nielegalny bandy nierobow i emerytow utrzymujacych sie pewnie dzieki socjalnej zapomodze panstwa. poza tym nikt tu nie mowi i lapowkach aleo spokojnej pracy. U mnie tez jest glosno bo samochody jezdza,bo sasiedzi sie kloca,bopies szczeka i co...jakos nie lece z pretensja do wladz miasta ,nie pisze petycji i nie protestuje. Trzeba byc czlowiekiem a nie budlakiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manifestacja jest legalna. zgoda z urzedu miasta, organizatorzy zapewnili nawet ochrone. zgoda jest na 5 dni. tak wiec przez 5 dni nie bedzie tam raczej pracy. i bardzo dobrze. urzednicy wydali decyzje z naruszeniem prawa i planu zagospodarowania. zlomowisko po prostu nie moze tam funkcjonowac - metr od domow. widocznie inaczej zalatwini sobie takie zezwolenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, mieszkam na Narutowicza, sami wiecie, że tam przez cały dzień jest jeden wielki korek. Huk, hałas, spaliny, smród i kurz o to specyfika mojego miejsca zamieszkania. Ciekawe, jak zbiorę paru kumpli, to czy pozwolą mi na 5 dni zablokować tą drogę w ramach protestu? Aj kurcze zapomniałem, nie mam czasu na głupoty bo pracuje i podatki płacę. Hmm a może zablokuje wyjazd ze straży pożarnej? Mam ją 100 metrów od domu i denerwuje mnie nie raz jak w nocy śpię sobie a tu 4 wozy strażackie na sygnale. Co wy na to?? Ciekawe czy dostanę pozwolenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ nie trzeba było tam kupować sobie mieszkania.Przecież tam zawsze była dzielnica przemysłowa.Niedługo Ci z nowych bloków przy witosa zaczną protestować,że im paliwo smierdzi.Tylko jak kupują mieszkanie to nie zwracają na to uwagi.Pytanie co było pierwsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawy protest "Mieszkańców" moja znajoma z drugiego końca miasta tam protestuje bo jej płacą 5 zł za godzinę stania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
manifestacja jest legalna. zgoda z urzedu miasta, organizatorzy zapewnili nawet ochrone. zgoda jest na 5 dni. tak wiec przez 5 dni nie bedzie tam raczej pracy. i bardzo dobrze. urzednicy wydali decyzje z naruszeniem prawa i planu zagospodarowania. zlomowisko po prostu nie moze tam funkcjonowac - metr od domow. widocznie inaczej zalatwini sobie takie zezwolenie
A Złomhut sie śmieje i za 5 dni wystapi z pozwem przeciwko Urzedowi Miasta o odszkodowanie, wygra i za ta awanturę zapłacimy wszyscy z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, protest, ogólnie, to rozchodzi się o kasę. Dwóch cwaniaczków kupiło zapewne za grosze budynek sąsiadujący z tym złomem. No i, żeby odsprzedać to z potrójną przebitką lub kosić niebotyczne stawki za wynajem próbują się pozbyć uciążliwego sąsiada. "Mieszkańcy" dostający po 5 za godzinę stania, ekipa ochrony, która za darmo też nie przyjechała. Wątpię, aby było stać na to tych ludzi którzy stali pod tamtą bramą. A będzie zapewne tak jak ktoś piszący wyżej stwierdził, Złomhut się wkurzy, wystosuje sprawę, i najbardziej "zapalczywi" prostestujący dostaną tak po kieszeni, że narobią w majtki. W złomie, wchodzi w grę naprawdę duża kasa. Ciekawe, jak by któryś z protestujących miał zapłacić ze 120 tysięcy utraconych zysków ... Lublin to dziura ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty lolek pajacu. Jak nie jestes mieszkancem to się nie odzywaj pacznie!!! Proponował bym bys sobie tu przyjechal i pomieszkał trochę. Zobaczylibysmy twoją reakcję na uciążliwosc złomowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie się osobom,które negatywnie wypowiadają się przeciwko ludziom protestującym w słusznej sprawie. ale polska mentalność taka jest z niczego nie jesteśmy zadowoleni. jak wkońcu znależli się ludzie odwazni chcący zrobić coś dobrego to są krytykowani. zamiast obsmarowywać kogoś sam zrobiłbyś coś pożytecznego a nie zażucał cwaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...