Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przedszkole JUNIOR zaprasza w pierwszej kolejności maluchy tel 81-524-2000 i www.junior.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEDSZKOLE JUNIOR: Nalezaloby sie zastanowic czy to rozsadne powierzac opieke nad swoim dzieckiem osobom ktore maja powazne problemy z wlasnymi dziecmi i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedszkole Junior: Zadziwiajaco wysokie czesne (tutaj 350zl, w innych przedszkolach prywatnych znacznie mniej) czy oplata za materialy plastyczne dla dzieci (tutaj 300zl, w innych przedszkolach prywatnych 100zl) nie znajduje odbicia w poziomie edukacji (brak "prawdziwego" placu zabaw nie pozostaje takze bez znaczenia). Koszt dzienny wyzywienia (4 posilki/dz.) w innych przedszkolach prywatnych 6zl, tutaj 10zl. Szkoda ze jakosc uslug nie idzie w parze z pieknym lecz nie majacym pokrycia w rzeczywistosci frazami umieszczonymi na stronach reklamujacych przedszkole Junior.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jeju jeju, jakie tu kłótnie... Postanowiłam dołączyć się do rozmowy, bo mój synek uczęszcza do tego przedszkola. Nie wiem uważają inne matki, ale ja jestem bardzo zadowolona. W przedszkolu mój syn ma profesjonalną opiekę, Panie są kompetentne. Przedszkole kładzie duży nacisk na naukę przez zabawę. Bardzo mi się to podoba, bo w końcu w tym wieku dzieci najwięcej przyswajają. Co do ceny, to po prostu odpowiada ona standardom. Pani wyżej zwyczajnie wymyśla, informacje zawarte na stronie http://junior.lublin.pl/ są zgodne z prawdą. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...