Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeprowadzka magazynów. Mają też być nowe miejsca pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2016 r. o 19:57 Powrót do artykułu
18 osob zatrudnia 7 dni w tygodniu po 24 godziny pracuja.. To ciekawe po ile godzin pracuja Ci biedni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może byloby więcej firm w lbnie ale jak nie ma dróg to czemu się dziwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no po ile ? Po 12 godzin ! Praca od Poniedziałku do Niedzieli - Ludzie odbierają sobie jeden dzień wolnego na tygodniu. Zresztą nie trzeba daleko szukać , dziewczyny w sklepach w galeriach typu Plaza , Tarasy i Feli City tak samo harują . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic prostrzego jak "założyć biznes" własny i zatrudnić, np.100osób ci ja piszę 1000osób. Widzisz drogi internauto łatwo się wali w klawisze trudniej cos samemu wymyslić i wykonać.Prawda?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam własny biznes . Nie zatrudniam 100 czy 1000 pracowników , ale nie wyobrażam sobie aby któryś z moich pracowników pracował w weekend.  Z niewolnika nie ma pracownika . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu , konkretnie i bez owijania w bawełnę za ile ??? Bo za grosze to będą wycieczki ale opuszczających nowe miejsce pracy jak w jednej z lubelskich firm zajmujących się systemami paliwowymi . Z pracownika nie ma niewolnika :) Lepiej już na zachodzie zapieprzać i zarabiać a nie marnować zdrowie i życie w firmie 24h w świątek piątek za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sder napisał:
Nic prostrzego jak "założyć biznes" własny i zatrudnić, np.100osób ci ja piszę 1000osób. Widzisz drogi internauto łatwo się wali w klawisze trudniej cos samemu wymyslić i wykonać.Prawda?!.
tak jak nie dajesz rady to likwiduj zakład i idz pracowac do kogś jako pracownik po 24  godzin na dobe. Przestańciep ierdolić, ze wam tak ciężko, bo my jako pracownicy to już nie możemy tegoi słuchać. Cięzko tylko rodzina nie pracuje, sam utrzymuje kilka osób, samochód, wczasy,  stać na wszystko. Ja jak wezmę 1400 zl to kużwa nie wiem co mam kupowac, czy najpierw robić oplaty czy coś lepszego do jedzenia , czy dalej mortadela, zwyczajna itp. z biedronki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paintbox. napisał:
Mam własny biznes . Nie zatrudniam 100 czy 1000 pracowników , ale nie wyobrażam sobie aby któryś z moich pracowników pracował w weekend.  Z niewolnika nie ma pracownika .
masz rację, jestem pracownikiem i jak pracownika traktuje sie jak niewolnik to i pracownik umie tak po cichu zapracować aby wstyd przynieść zakladowi i do tego odwala od siebie tą pracę a nie uczciwie pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...