Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda 20 gr!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 20 gr to byście mi musieli czytać o tych .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacić 20 groszy i poczytać sobie o 66-letniej Genowefie Tokarskiej i o 61-letnim Janie Łopacie, dwóch zmurszałych grzybach z PSL-u .... i jeszcze mieć satysfakcję z tego ? Perwersja czy zboczenie ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi wpłacą na konto za czytanie takich niusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
który to łopata a który tokarski?Bo na fotografii to chyba jeden i ten sam facet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co czytać PSLelowskie dziadostwo trzeba już wueleminować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co czytać PSLelowskie dziadostwo trzeba już wueleminować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy!. Czas na zmiany !. Byle kto będzie lepszy od poprzednich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ich niestać na nowych ludzi tylko tych starych którzy przesiedzieli w sejmie nic nie robiąc - kompromitacja PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MOŻE JUŻ DOŻYWOTNIE ICH WYBIERZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest ta pani co zabrała 16 mln zł Ministerstwu Kultury, a dała na Świątynię Opaczności? No takich posłów nam potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista gumo filcowych zabetonowana.Dość już fazryzeuszy i łopatologii.Koalicja od 1944 roku musi być przerwana! Ani jednego głosu na tych cwaniaków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Pesel chyba tylko ich rodziny  głosują, ale to liczne rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak kultury w tych komentarzach nie mówiąc już o podstawowej wiedzy o działalności opluwanych osób. Wstyd szanowni państwo!!.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł zakodowany więc nie będę się wypowiadał na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to ta sama osoba, podobieństwo uderzajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł zakodowany więc nie będę się wypowiadał na ten temat...
Zapłać 20 gr. to doznasz objawienia i docenisz oboje posłów z Lubelszczyzny. To ci pomoże przy urnie wyborczej 25 października. Wybierzesz ich świadomie i po poznaniu ich dokonań.  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam być uczciwy , to muszę powiedzieć , że PSL jako partia jest jedyną ,która się nie skompromitowała . Chociaż poszczególni posłowie to tacy sami ludzie jak my, ze swymi pozytywami i negatywami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL sie nie skompromitowała ?? Umowna gazowa z ruskimi, konkurs na szefa instytutu zajmującego sie grafenem, nepotyzm w urzędach, szczególnie wojewódzkich i marszałkowskich, nie wspominam o arimr. Najważniejszy i niezaprzeczalny fakt to status dziwki polskie sceny politycznej, dogadają sie z każdym aby tylko trwać przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** mnie to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...