Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie jestem grzeczną dziewczynką". Manifa przeszła ulicami Lublina (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2018 r. o 16:25 Powrót do artykułu
Psycholstwo i pe.alstwo. Upośledzeni, durni ludzie o infantylnych odruchach. Kiedy dorosła dziewoja chce komukolwiek przekazać, że "nie jest grzeczną dziewczynką" to powinna wrócić do gimnazjum, bo osobowościowo jest na tym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym się tu podniecać dzienniku wschodni spadkobiercu sztandaru ludu? Nowym rodzaje ideologii marksistowskiej? Kilka nawiedzonych bab się zabrało i kilku niedowartościowanych ciot i taką infromacje dawać na główną oda razu? Przeciwko czemu te inteligentne inaczej osoby protestują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu więcej obstawy niż uczestników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym "dziewczynkom" ktore propagoja sluszny marksistowsko-leninowski ustroj proponuje powrot do PRL- u! Postaly by sobie w kolejkach po wszystko od 4-tej rano, a za podpaski sluzyly by im pociete ze starej bielizny szmateczki, lub kwadraciki z pieluch tetrowych {Czesto prane, do wielokrotnego uzytku}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nic dziwnego, że cygany naszych biją, skoro mamy takich mężczyzn jak ci na czele pochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wuj z waszym spacerem, i tak rząd ma was w *** tak jak i innych, sobie spacerujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za zniewieściałe typki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jesteście takie wyzwolone to może paradujcie nago jak to zrobiły feministki z innych państw.... żal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść hasełek, tęczowe flagi w stosunku do sytuacji w Polsce powalają na kolana ze śmiechu. Brakuje hasełka Jestem za aborcją i przeciw hodowli futrzaków. Nikt nie protestuje przeciw śmieceniu w naszym wspólnym otoczeniu. Wystarczy przejść się nad rzeką. Może DW ten temat by tłoczył w tępe łepetyny, zamiast promować tęczowe grupki. Nie widzę na zdjęciach Ani Grodzkiej- czyżby nie była femicośtam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo który facet, który baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupka żałosnych,bezmózgich lemingów,która naiwnie "myśli",że coś znaczy i że ktokolwiek się z nimi liczy. Zresztą ta "ogromna frekwencja" mówi sama za siebie. Przyszli,przeszli,poszli do domów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a póżniej zdziwienie że PIS ma 53% poparcia i przez takich kretynów i kretynki Kaczor z Antkiem będą rządzić 50 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie przestałam pracować na czyjeś bachory tj. na 500+ bo przeszłam na emeryturę, na swoje dzieci sama pracowałam, bo nie było 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawoo dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyny ? to to brzydkie łyse i z wągrami też jest kobietą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifa manifą, wygląd wyglądem - mnie zastanawia tylko, czy ktokolwiek z manifestujących, którzy mają na "transparentach" jakieś grona gniewu czy inne tego typu hasła, kiedykolwiek chociaż dotknęli książki, o czytaniu nie mówiąc. Bo trochę mi się jednak kłóci. Nie mówiąc o robieniu z Pocahontas feministki-moim zdaniem daleko idąca nadinterpretacja, bardzo daleko... Jakoś tak mi smutno i przykro jak oglądam zdjęcia z takich manif...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....brawo kobietki! Płeć piękna jest silniejsza psychicznie i zdecydowanie lepiej rozwinięta intelektualnie, niż półgłówki z ONR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety inni pracyją na Twoją emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde niby płeć piękna ale jak patrzeć na te zdjęcia to tego nie widać. Paszteciarnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właściwie "za czym była ta manifestacja"? Za aborcją? Co 2-ga dziewczyna na fotach z krótką fryzurą ... niczym dziewczyna ONR-owca :) A tak na poważnie: hasło Feministka z Kurowa brzmi :) (niczym fan klub Legii z Kurowa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...